Prodaja, agencija kardinal residence doo 8893

Pronađeno 219 oglasa

SAMO KOD NAS – jednoiposoban stan, tamo gde počinje vaše novo poglavlje!!!

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju jednoiposoban stan od 42m², na trećem spratu, koji spaja udobnost, stil i toplinu doma. Stan se prodaje sa svim stvarima – samo unesite... više

68.000€ (1 619 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Prodaje se plac u Kragujevcu

Bubanj, Kragujevac

Prodaje se plac površine 76,26a nedaleko od Data Centra. Plac je pozicioniran blizu obilaznice i carine. Na placu se nalazi kancelarija/portirnica... više

875.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, 92, 78 ara

Đurđevo brdo, Jagodina

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, površine 92,78 ara Idealna prilika za investiciju! Zakažite razgledanje u terminu kada Vama najviše odgovara!... više

56.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan 53 m², Aerodrom, Kragujevac, 1. sprat

Aerodrom, Kragujevac

Ukoliko tražite udoban i komforan stan na odličnoj lokaciji, ovo je prilika za vas. Na prodaju stan površine 53m2 u naselju Aerodrom. Stan... više

94.000€ (1 773 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

Odlična prilika: Objekat na placu od 15 ari – okolina Jagodine

Trnava, Jagodina

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega... više

36.200€ (841 €/m²)

  • 43m²
  • .sprat

Jednosoban stan lepog rasporeda

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u visokom prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini Pedagoškog fakulteta, parka i velikog marketa. Idealan je kako za starije... više

45.000€ (1 071 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/4 spratova

SAMO KOD NAS porodična kuća 440 m²!!! U blizini Vivo Shopping Parka

Širi centar, Jagodina

Prodaje se prostrana porodična kuća ukupne površine 440 m², smeštena u mirnoj ulici u blizini Vivo Shopping Parka u Jagodini. Kuća se prostire... više

425.000€ (965 €/m²)

  • 440m²
  • .sprat

Prostrano zemljište od 25, 28 ari u Trmbasu – Izgradite dom iz snova u prele

Trmbas, Okolina, Kragujevac

Tražite savršeno mesto za odmor, gde se čuju samo ptice, a pogled puca na prelepe šumadijske brežuljke? Na prodaju je prelepo zemljište u mestu... više

22.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

SAMO KOD NAS-PLAC SA OBJEKTIMA ZA RUŠENJE

Glavinci, Okolina, Jagodina

Na prodaju plac sa objektima za rušenje – Glavinci, Jagodina Prodaje se plac ukupne površine 16,45 ari, koji se nalazi u mirnom i lepom selu... više

10.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište sa zasadima i bunarom – Siokovac

Siokovac, Okolina, Jagodina

RETKO U PONUDI!!! na 350m nadmorske visine Prodaje se plodna poljoprivredna parcela u mestu Siokovac. Na njivi se nalaze zasadi kajsija, trešanja... više

150.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

U srcu grada — stan koji ima sve! Stan sa garažom!

Centar, Jagodina

Zamislite da živite tamo gde sve imate na dohvat ruke — kafiće, prodavnice, šetališta… baš u strogom centru grada! Ovaj trosoban stan od 79m²... više

118.000€ (1 493 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Dve kuće , a jedna cena!

Tabane, Jagodina

Na prodaju dve kuće u jednom od mirnijih delova Jagodine – naselju Tabane. Idealna prilika za one koji žele svoj dom, dvorište i dodatni prostor... više

85.000€ (1 164 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, 24, 59 ari

Đurđevo brdo, Jagodina

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, površine 24,59 ari Odličan prilaz,uz asfaltni put. Idealna prilika za investiciju! Zakažite razgledanje... više

34.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća u selu Plana, Paraćin sa pomoćnim objektom

Plana, Okolina, Paraćin

Prodaje se prostrana porodična kuća u selu Plana, opština Paraćin, ukupne površine 240 m², smeštena na placu od 6,72 ara. Karakteristike nekretnine:... više

54.000€ (225 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

PRODAJA PLACA – NASELJE RIT – 6, 46 ARI

Panjevački Rit, Jagodina

Odlična prilika za izgradnju porodične kuće, vikendice ili kao investicija za budućnost. Parcela je ravna i lako iskoristiva, sa dobrim prilazom.... više

8.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se kompletno namešten stan 50m2 – naselje Tabane, Jagodina

Tabane, Jagodina

Na prodaju stan ukupne površine 50m², koji se nalazi u mirnom naselju Tabane, u neposrednoj blizini Pedagoškog fakulteta. Stan se prodaje sa... više

56.000€ (1 120 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju kuća u Kragujevcu

Pivara, Kragujevac

Prodaje se potpuno opremljena porodična kuća u mirnom delu Kragujevca. Kuća se prodaje sa kompletnim nameštajem – useljiva odmah! Opis nekretnine:... više

159.650€ (1 064 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Raj u prirodi, po ceni garsonjere! Plac od 85, 15 ari na Tari

Kremna, Užice

- NA PRODAJU – Raj u prirodi, po ceni garsonjere! Plac od 85,15 ari na Tari Zamislite mesto gde šuma šušti kao kanadska divljina, gde je vazduh... više

38.900€ 0 €/m²)

  • 0m²