Prodaja, agencija heroldo nekretnine 69

Pronađeno 1256 oglasa

Hitna prodaja dva spojena lokala povoljno u centru grada

Centar, Jagodina

Postoji mogućnost zamene za garsonjeru uz doplatu Dva lokala povrsine 20 i 24 m2, dosadasnja namena picerija. više

48.000€ (1 090 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Nova vikendica na Juhor planini

Majur, Okolina, Jagodina

Vikendica je završena 2023 godine. Bruto površine je 65m2 + terasa od 15m2. Sastoji se od Velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,... više

38.000€ (633 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje/1 spratova

Više parcela sa starijim objektom

Bošnjane, Okolina, Paraćin

Sedam različitih parcela Zemljani pristupni put više

7.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja Ćuprija – moderan stan sa parkingom

Centar, Ćuprija

U modernoj i ekskluzivnoj zgradi sa samo tri stambene jedinice, smeštenoj u mirnom i veoma traženom delu šireg centra Ćuprije, u ponudi je savremen... više

86.900€ (1 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 2.sprat

Komforna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

U pitanju je kuća koja je napravljena za dve porodice. U prizemlju se nalazi komforna dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,... više

118.000€ (334 €/m²)

  • 353m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lep, komforan stan kod Rode na Pivari

Pivara, Jagodina

Lep, komforan stan u zgradi građenoj 1972 godine kod Rode na Pivari. Sastoji se od dve prostrane sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila... više

85.000€ (1 250 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1/4 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C312 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 3/4 spratova

Centar – Stan 50 m² sa dve terase na 2 min od pešačke zone

Centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan površine 50 m², idealan za život u samom srcu grada. Udaljen je svega 2 minuta pešice od centra, što... više

50.000€ (1 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Stambeni objekat Kragujevac Pivara

Pivara, Kragujevac

Porodicna kuća (Pr+Sp1+Pk) ukupne površine 330m2 i 105m2 u osnovi, sa terasama koje su pod krovom. Objekat je podeljen u tri odvojena stana... više

180.000€ (545 €/m²)

  • 330m²
  • /3 spratova

PRODAJEMO PROSTRANU KUĆU – MIRNA ULICA, BLIZINA SVIH SADRŽAJA

Dom zdravlja, Ćuprija

Prodajemo prostranu porodičnu kuću ukupne površine 214 m², idealnu za veću porodicu ili za one koji žele komfor i mir, a opet blizinu svih važnih... više

70.000€ (327 €/m²)

  • 214m²
  • /2 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

61.300€ (1 751 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

Poljoprivredno zemljište u Žabaru-Crvenica

Žabare, Paraćin

Prodajemo poljoprivredno zemljište u Crvenici-Žabare, blizu glavnog puta. Njiva 1. klase, površine 29,67 ari. Za približnije informacije... više

17.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kompletno imanje sa dve kuće, voćnjakom i pomoćnim objektima – sve na jedn

Železnička stanica, Ćuprija

Predstavljamo imanje površine 22 ari, pažljivo organizovano i opremljeno: Glavna kuća – novije gradnje, moderno uređena i odmah useljiva. Pomoćna... više

120.000€ (480 €/m²)

  • 250m²
  • /1 spratova

Na prodaju spratna nedovršena kuća

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se nedovršena kuća, smeštena u mirnom i prirodnom okruženju u selu Senje. Površina kuće je 78 m², dok ukupna površina placa iznosi 3,6... više

30.000€ (384 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Kuća na sprat

Levač, Jagodina

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje... više

65.000€ (353 €/m²)

  • 184m²
  • /2 spratova

CENTAR GRADA – LOKACIJA KOJA SE NE PROPUŠTA!

Centar, Jagodina

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, a ipak u mirnom i tihom okruženju bez buke. Idealna kombinacija urbanog života i... više

75.600€ (1 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Građevinsko zemljište u okolini Jagodine

Donji Račnik, Okolina, Jagodina

Građevinsko zemljište pogodno za izgradnju i razlicite delatnosti. Nalazi se uz glavni put. Zasebna je parcela od 15,09ari i tu je suma. Ponudite... više

25.000€ (304 €/m²)

  • 82m²