Prodaja, agencija heroldo nekretnine 69

Pronađeno 1258 oglasa

Hala uz glavni put

Međureč, Okolina, Jagodina

*prema Međureču na 38 ari placa.U sivoj fazi ,ali ima PVC sa roletnama.Izuzetno jake konstrukcije,pogodna za više delatnosti.U neposrednoj blizini... više

120.000€ (150 €/m²)

  • 800m²
  • /2 spratova

Kuća na prodaju na atraktivnoj lokaciji

Paraćin

Na prodaju porodično stambena zgrada sa više pomoćnih objekata na atraktivnoj lokaciji do glavnog puta Paraćin- Ćuprija ukupne površine 217m2 više

90.000€ (414 €/m²)

  • 217m²
  • .sprat

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Jednosoban stan do Pedagoškog fakulteta

Kajsijar, Jagodina

Ovaj stan je idealan kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na korak od Učiteljskog fakulteta a na samo 5 minuta od svih bitnih institucija.... više

32.000€ (941 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 5/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju stan u zgradi novije gradnje

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalan stan u kvalitetnoj, novijoj gradnji, idealno pozicioniran između centra grada i akva parka. Lokacija je izuzetno praktična.... više

79.200€ (1 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • Suteren/5 spratova

HIT CENA – Stan u novogradnji u kompleksu Despot Lux

Centar, Despotovac

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot... više

55.000€ (948 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju stan u srcu grada – sve bukvalno pred vašim vratima!

Centar, Jagodina

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja... više

81.184€ (1 623 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 9/9 spratova

Na prodaju kuća u izgradnji – mirna lokacija, blizu centra!

Tabane, Jagodina

Prodaje se lepljena kuća u započetoj fazi izgradnje, površine 142 m², na placu od 3 ara. Objekat je pažljivo projektovan i idealan za porodični... više

105.000€ (739 €/m²)

  • 142m²
  • /2 spratova

Kuća na sprat

Levač, Jagodina

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje... više

65.000€ (353 €/m²)

  • 184m²
  • /2 spratova

Na prodaju – porodična kuća na samo 3 km od grada

Vinorača, Okolina, Jagodina

Prodaje se kuća udaljena svega 3 km od centra — sa odličnim pristupom glavnim putem. U blizini se nalaze osnovna škola, prodavnica, kao i autobusko... više

85.000€ (850 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Vikend kuća na Moraviii!!!!

Brioni, Okolina, Jagodina

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno... više

28.000€ (608 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje/1 spratova

Građevinsko zemljište u Voljavču za izgradnju kuće

Voljavče, Okolina, Jagodina

Plac je površine 7,95 ari, veoma zgodan za izgradnju kuće. Plac je već prebačen na gradsko gradjevinsko zemljišće sa dozvoljenom gradnjom.... više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednosoban stan u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji, po ceni od 1100 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

52.800€ (1 100 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

Seoska kuća na glavnom putu

Majur, Okolina, Jagodina

Prodaje se seosko domaćinstvo koje se sastoji od glavne kuce koja je odmah useljiva i dve kuce koje su sa ulaganjima. Pored stambenih objekata... više

70.000€ (350 €/m²)

  • 200m²
  • 1/1 spratova

Građevinsko zemljište u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33,34a, gradsko građevinsko... više

45.000€ (13 €/m²)

  • 3334m²

Luksuzna garsonjera 36 m² – bazen, kompletno nameštena, idealna lokacija

Akva Park, Jagodina

Na prodaju izuzetno atraktivna garsonjera površine 36 m², smeštena u luksuznoj i savremeno projektovanoj zgradi sa bazenom na raspolaganju stanarima.... više

52.500€ (1 458 €/m²)

  • Garsonjera
  • 36m²
  • 5/7 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

63.585€ (1 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova