Za upit Nis nekretnine pronađeno 1297 oglasa

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 68.9 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

128.340€ (1 887 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 2/2 spratova

Lokal 42 m2, odlična lokacija, blizu Pravnog fakulteta

Obilićev venac, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u centru Niša, u blizini pešačke zone i Pravnog fakulteta. Sastoji se iz dva nivoa u osnovi 21m2, uknjižene ukupne... više

125.000€ (2 976 €/m²)

  • 42m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac na Paliluli, 27ar, Kovanlučka ulica, prilaz

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju zemljište na Paliluli. Plac ima 2695m2, nalazi se na 150m od glavne ulice (Kovanlučke). Uknjiženo, vlasništo 1/1, gradsko građevinsko... više

40.000€ (14 €/m²)

  • 2695m²

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.04m2 i nalazi se na prizemlju. Po... više

123.580€ (1 901 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac, Vinik - Kamenica

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa desne strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo... više

49.900€ (24 €/m²)

  • 2000m²

Plac za gradnju, Donja Vrezina, 1140 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju, gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1140 m2. Nalazi se pored asfaltnog puta u donjem delu Donje Vrežine,... više

47.000€ (41 €/m²)

  • 1140m²

Na prodaju plac površine 2637m2 u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište površine 2637m2 u Gabrovcu.. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 4739m2. Ovo je samo... više

14.200€ (5 €/m²)

  • 2637m²

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

118.289€ (1 877 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Trošarina, stan 65.92m2, 2. sprat

Trošarina, Palilula, Niš

121.952€ (1 876 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova

Plac, Prosek, 14 ari

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju jako lep plac u selu Prosek, 1384m2. U pitanju su 3 spojene parcele, moguća i pojedinačna kupovina. Plac ima priključak za vodu,... više

15.400€ (11 €/m²)

  • 1384m²

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji, 14 ari.

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju plac, gradsko-gradjevisko zemljište u novijem delu Somborskog bulevara. Plac je povrsine 14 ari i nalazi se na raskrsnici budućih... više

220.000€ (156 €/m²)

  • 1408m²

Plac Gabrovac 2830m2 HITNO !!!

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Gabrovcu, u prirodnom ambijentu, bez buke i zagađenja, odličan za izgradnju kuće, vikendice, brvnare, montažnog objekta... više

25.000€ (8 €/m²)

  • 2830m²