Za upit nekretnine sumadija pronađeno 439 oglasa

Plac na Drenovačkom putu, naselje Dragobraća kod Kragujevca - 10628 m2

Dragobraća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela površine 10628 m2 u naselju Dragobraća, kod Kragujevca. Parcela se nalazi na Drenovačkom putu sa direktnim izlazom na asfalt.... više

498.000€ (46 €/m²)

  • 10628m²

Stan 38,65 m2, drugi sprat - Kragujevac, Aerodrom, u izgradnji

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 38,65 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

75.890€ (1 997 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/4 spratova

Seosko domaćinstvo u selu Sepci kod Rače - Kuća sa pomoćnim objektima, loka

Jasenica, Rača, Rača

Na prodaju, seosko domaćinstvo u šumadijskom selu Sepci, na pola puta od Topole prema Rači i Smederevskoj Palanci, na par kilometara od planiranog... više

51.500€ (251 €/m²)

  • 205m²
  • Prizemlje

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Aranđelovac, Ilije Garašanina, dve kuće, 180m2+48m2 ID#1598

Banja, Aranđelovac, Aranđelovac

Aranđelovac - selo Banja, 180m2+48m2, na 89 ari placa LOKACIJA: Na prodaju kuća udaljena 5 km od Aranđelovca, 6 km od Topole, 75 km od Beograda.... više

196.000€ (1 088 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 1080000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

1.080.000€ (3 085 €/m²)

  • 350m²

Prodaje se kuća Bagramer

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

U mirnom delu grada na placu površine 4.8ari prodaje se kuća površine 270m2. Kuća se sastoji od tri trosobne jedinice, koje mogu biti potpuno... više

179.000€ (662 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaje se lokal u Glavnoj ulici u Kragujevcu

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal površine 59 m2. Nalazi se u Kragujevcu u najužem centru grada u Glavnoj ulici. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam... više

180.000€ (3 050 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Plac u Ravnom gaju

Vučkovica, Knić, Knić

Plac se nalazi na glavnom magistralnom putu ka Čačku i Kraljevu, pogodan za sve vrste gradnje. Nalazi se u građevinskom području. Front do ulice... više

53.600€ (7 €/m²)

  • 6759m²

Poslovni prostor u centru u blizini autobuske stanice

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju prizemlje kuće koje obuhvata ugostiteljski objekat i poslovni prostor. Kuća izlazi na dve ulice. Prizemlje ima 150m² i obuhvata restoran... više

289.000€ (2 049 €/m²)

  • 141m²
  • Prizemlje

Plac na Gružanskom jezeru od 4,5 ara

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli... više

11.000€ (24 €/m²)

  • 450m²

Impozantna nekretnina, centar Kragujevca - vila, površine 302 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju Impozantna nekretnina, smeštena u samom centru grada Kragujevca sa pogledom na glavnu crkvu, pruža putnicima divan boravak i iskustvo... više

279.000€ (923 €/m²)

  • 302m²
  • Prizemlje