Za upit nekretnine sumadija pronađeno 439 oglasa

Na prodaju plac- Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela u Petrovcu od 2300m2 . Nalazi se na potesu Bozman,vodi se kao poljoprivredno zemljište, livada 4 klase.Put vodi do samog... više

20.000€ (8 €/m²)

  • 2300m²

Plac u Botunju

Botunje, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište, od 62,82 ara u Botunju . Nalazi se u neposrednoj blizini auto puta i škole u Botunju u tihom... više

52.500€ (8 €/m²)

  • 6282m²

Kuća u Malim Pčelicama

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Malim Pčelicama od oko 200 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata koje su kao dve celine sa posebnim ulazima. U prizemlju... više

83.000€ (415 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Prelepa potpuno opremljena prizemna kuća sa garažom u centralnom delu Batoči

Širi centar, Batočina

Jedinstvena ponuda! Manja racionalna kuća prizemna kuća u širem centru Batočini. sa garažom i ostavom. Modernog dizajna , potpuno nova renovirana.... više

73.000€ (890 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje

Plac u Maršiću od 16.52 ara

Maršić, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u centru Maršića, pored puta za Korman. Zemljište je gradsko građevinsko. Parcela se prostire na uglu dva puta, pogodno za... više

51.500€ (31 €/m²)

  • 1652m²

Plac u Drači kod Kragujevca - površina 7071 m2, građevinsko i poljoprivredn

Drača, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Drača, kod Kragujevaca, površine 7071 m2, koji se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac Gornji Milanovac, nedaleko... više

224.000€ (32 €/m²)

  • 7000m²

Plac Kragujevcu - površina 6854 m2, građevinsko zemljište u industrijskoj z

Industrijska Zona, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, površine 6854 m2 u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih... više

630.000€ (91 €/m²)

  • 6854m²

Centar - Pivara, poslovni prostor 140 m2

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se poslovni prostor od 140 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra... više

400€ (2 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Na prodaju garaža u Kameničkoj ulici

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju garaža u blizini Velikog Parka 12 m2 za 11.000 e . Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima... više

11.000€ (916 €/m²)

  • 12m²
  • Prizemlje

Kuća Bresnica

Lešnjar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća 150mkv sa 5ari placa, na tri etaže, sa 2 garaže i sa pomoćnim objektom. Kuća se nalazi u Bresnici, u mirnom delu grada, idealnom... više

161.000€ (1 073 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac u Kragujevcu - iznad Šumaričkog jezera, 2400 m2

Šumarice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac iznad Šumaričkog jezera, sa lepim pogledom na grad i muzej 21.oktobar. Plac je zemljište u građevinskom području, pravougaonog... više

75.000€ (31 €/m²)

  • 2400m²

Lokal u stambeno poslovnoj zgradi, pogodan za razne delatnosti

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Jedinstvena ponuda, na prodaju stambeno poslovni prostor u širem centru Kragujevca, spratnosti Po+Pr+4. Objekat je moderno projektovan i gradjen... više

582.000€ (3 000 €/m²)

  • 194m²
  • Prizemlje/6 spratova