Pančevo
Agencijski ID: 130214, struja, kanalizacija, uknjizen. Povrsina placa 427m2. Gradjevinsko zemljiste. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više
95.000€ (237 €/m²)
Margita, Pančevo
Bez plaćanja agencijske provizije za kupca. Pančevo, Margita, Uroša Predića, 3.0, 66,05m2, I/4, lift, EG na struju. Luxuzan objekat u izgradnji.... više
108.980€ (1 651 €/m²)
gornji grad, Pančevo - Centar, Pančevo
Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila,... više
107.000€ (981 €/m²)
Centar, Pančevo
Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan,... više
115.000€ (2 211 €/m²)
Kotež I, Pančevo
Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja... više
125.000€ (1 582 €/m²)
Gornji Grad Margita, Pančevo
Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više
119.192€ (2 292 €/m²)
Misa, Pančevo
Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska 4.0, 150m2 (terasa i lođa 10m2), 3/3, podno grejanje, interfon, parking Izuzetno funkcionalan stan na prodaju... više
135.000€ (900 €/m²)
Gornji Grad Margita, Pančevo
123.950€ (2 295 €/m²)
Širi centar, Pančevo
130.570€ (2 290 €/m²)
Centar, Pančevo
Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred... više
132.000€ (1 590 €/m²)
Centar, Pančevo
Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više
144.000€ (1 870 €/m²)
Gornji Grad Margita, Pančevo
137.388€ (2 289 €/m²)