Pančevo
Restoran, 177m2, Pančevo. Ugostiteljski objekat u centru pančeva, sa baštom od 0.5ari. Na tri nivoa. Nalazi se u pešačkoj zoni. Uknjižen. Provizija... više
135.000€ (762 €/m²)
Centar, Pančevo
Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više
155.000€ (756 €/m²)
Gornji Grad Margita, Pančevo
Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više
139.586€ (2 288 €/m²)
Gornji Grad Margita, Pančevo
147.267€ (2 301 €/m²)
centar, Pančevo, Pančevo
Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor, ispod lokal, vodi se kao stambeno-poslovna zgrada. Prostorije: veliko pretsoblje,... više
150.000€ (1 612 €/m²)
Gornji Grad Margita, Pančevo
141.874€ (2 288 €/m²)
Centar, Pančevo
Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više
166.000€ (2 000 €/m²)
Centar, Pančevo
167.200€ (2 200 €/m²)
Gornji Grad Margita, Pančevo
152.071€ (2 269 €/m²)
Misa, Pančevo
Agencijski ID: 108949, 2.4a, spratna, struja, terasa(2), uknjizen, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela. Na prodaju kvalitetna... više