Za upit nekretnine Nis prodaja placeva okolina pronađeno 410 oglasa

Parcela 51,8ari, Malča, na putu za Knez Selo

Malča, Pantelej, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na lokalnom putu Malča- Knez Selo. Obradivo je zemljište, u ponudi su dve parcele, koje su međusobno odvojene... više

33.000€ (6 €/m²)

  • 5179m²

Plac, Vikend naselje Popovac

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep plac u vikend naselju Popovac (u pravcu prema Trupalu). Od glavnog asfaltiranog puta udaljen je nekih 300 m. Sastoji se od dve... više

24.000€ (5 €/m²)

  • 4038m²

Na prodaju plac 2649m2 - Bulevar Nikole Tesle

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac, gradsko gradjevinsko zemljište površine 2649m2 blizu nove lokacije za autobusku stanicu. Plac se nalazi na glavnom putu, na... više

820.000€ (309 €/m²)

  • 2649m²

Plac, Donja Trnava

Donja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na starom putu za Aleksinac, u potezu Donje Trnave. Površina placa je 4964 m2 tj.49.64 ari, plac se vodi kao poljoprivredno... više

80.000€ (16 €/m²)

  • 4964m²

Plac, Trupale, 2665m2

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 2665m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene... više

54.000€ (20 €/m²)

  • 2665m²

Plac, Trupale, 5830m2

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene... više

87.500€ (15 €/m²)

  • 5830m²

Plac, Trupale, 2172m2

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene, u blizini puta ka Vrtištu. Ukupna površina placa je 2172m2. Plac je poljoprivredno... više

22.000€ (10 €/m²)

  • 2172m²

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište u Gabrovcu površine 2345m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2345m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite... više

3.345€ (1 €/m²)

  • 2345m²

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 689 m2

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 689 m2 od kojih je 457 m2 predviđeno za izgradnju... više

17.000€ (24 €/m²)

  • 689m²

Odličan plac u Viniku

Vinik, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej - Vinik, prodaje se odličan plac 14 ari, u blizini stadiona OFK Niš. Teren je pod blagim padom, na njemu nema objekata, tako... više

112.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac, Novo selo 1273 m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom selu povrsine 1273 m2. Ima mogućnost priključka na vodu, struju, i kanalizaciju. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

16.000€ (12 €/m²)

  • 1273m²

Plac, Niška banja 3727m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj banji, u blizini teniskih terena. Nalazi se u naseljenom delu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene... više

751.000€ (201 €/m²)

  • 3727m²