Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9982 oglasa

Sremska Mitrovica, Ležimir, , 4.0, 211m2, 119000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza,... više

119.000€ (563 €/m²)

  • 211m²

LUX stan sa pogledom na Dunav-Novi Banovci

Novi Banovci, Stara Pazova

Na prodaju lux stan u Novim Banovcima 65m2 sa pogledom na dunav. Mogućnost kupovine i garažnog mesta. Useljenje krajem godine. Samo keš kupci. Kontakt... više

110.000€ (1 692 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

Prodaje se plac Milićevo selo-Požega

Požega

PRODAJE SE PLAC, 310 ari, MILIĆEVO SELO, pored magistralnog puta POŽEGA-ARILJE, udaljen 1,8km od priključka na auto-put Čačak -Požega, Opština... više

1.080€ (0 €/m²)

  • 31000m²

Kuća u Nikincima

Nikinci, Ruma, Ruma

Zbog neozbiljnosti kupca opet se prodaje kuca u Nikincima. (Opština Ruma). Kuca od 65 kvadrata sa pomocnim objektima se nalazi na 14a placa.... više

27.000€ (415 €/m²)

  • 65m²
  • 1.sprat

Odlična kuća – 220kvm+2ara ID#25035

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Odlično organizovana lepa kuća na dobrom mestu u Mirijevu, završena, PO+PR+I. Ima podrum i garažu. Prostorije u prizemlju: hodnik, dnevna soba,... više

240.000€ (1 090 €/m²)

  • 220m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Atelje 212, Milutina Bojića, 3.0, 78m2, 315000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 129862, IV/IV, lift, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada nova, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, stambena zgrada.... više

315.000€ (4 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 4/4 spratova

Rtanj – Jablanica 10a+42kvm stara kuća ID#26176

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se građevinska parcela 4a 07m2 sa uknjiženom kućom, ali srušenom 42m2 i do nje voćnjak 6a 36m2 ukupno 10a 43m2, iznad centra sela... više

5.500€ 0 €/m²)

  • Garsonjera
  • 0m²
  • Prizemlje

Prodajem kucu-smeštaj za radnike

Vojka, Stara Pazova

Na prodaju kuća sa dva pomoćna objekta na površini placa od 15 ari. Nalazi se na samo par minuta od auto puta Beograd-Novi Sad i auto puta Beograd-Zagreb. Udaljena... više

125.000€ (456 €/m²)

  • 274m²

Prodajem kucu u Ramu na Dunavu

Veliko Gradište

Prodajem kucu u Ramu na Dunavu,150m2 + potkrovlje. Kuca je 90tih godina izgradjena potkrovlje je kose ploce ima industrijskau struju i stolarsku... više

80.000€ (533 €/m²)

  • 150m²

Hladnjača od 1000m2 Čačak-Viljuša

Viljuša, Čačak

Plusna Hladnjaca od 0 stepeni 1000m2 -5 komora -Kancelarija kuhinja toalet i garderoba Visina 6m i 8m -Pretkomora za sortiranje robe 200m2 -Masine:... više

6.000€ (6 €/m²)

  • 1000m²

Pojedinačna prodaja parcela KO BAZOVIK, PIROT. Pogled ka Suvoj i Staroj planini

Bazovik, pirot, Pirot

Pojedinačna prodaja parcela KO BAZOVIK, PIROT. Pogled ka Suvoj i Staroj planini. 30km od autoputa. Offroad prilaz parcelama. 300m od asfalta.... više

123.456.789€ (0 €/m²)

  • 1234456790m²

Prodajem parcele Uzice-Kremna

Užice

Prodajem više parcela različitih površina u blizini planine Tare i šarganske osmice u selu Kremna, za više informacija pozvati. 0642132155 više

1€ (0 €/m²)

  • 1000m²