Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9982 oglasa

Prodajem ili izdajem LUX stan Beograd-Vozdovac

Hotel M, Voždovac, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici,preko puta Banjičke šume na 50m od Bulevara Oslobodjenja...odmah useljiv -Luksuzno opremljen,klimatizovan,centralno grejanje,sigurnosna... više

299.000€ (3 986 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju placevi, Vikend naselje Jezera, Tara-Zaovine

Bajina Bašta

Na prodaju placevi različitih površina – 10a, 20a, 50a i 1ha. 
 Placevi se nalaze u atraktivnom vikend naselju Jezera, Tara – Zaovine, u mirnom... više

25.000€ (25 €/m²)

  • 1000m²

Prodajem plac u Smederevu

Plavinac, Smederevo

Na prodaju,plac od 25 ari sa kompletnom infrastrukturom,uradjenim projektom i dobijenom gradjevinskom dozvolom za izgradnju lux stambenog kompleksa... više

399.000€ (159 €/m²)

  • 2500m²

Rakovica, Miljakovac 4, Suncani breg, 6.0, 294m2, 588000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 126145, 8a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra,... više

588.000€ (2 000 €/m²)

  • 294m²

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 4.0, 143m2, 549926EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119108, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

549.926€ (3 845 €/m²)

  • 4 soba
  • 143m²
  • 7/7 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 4.0, 175m2, 523800EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119187, VI/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

523.800€ (2 993 €/m²)

  • 4 soba
  • 175m²
  • 6/7 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 3.0, 131m2, 504652EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119106, VII/VII, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan... više

504.652€ (3 852 €/m²)

  • 3 soba
  • 131m²
  • 7/7 spratova

Boljevac, Rtanj - Mali izvor 58kvm + 34,88ari

Mali izvor, Boljevac Selo, Boljevac

Prodaje se porodična stara kuća od 58m2, na parceli – građevinsko zemljište 34 ara i 88m2, na početku sela Mali Izvor, orjentacija ka severu,... više

23.000€ (396 €/m²)

  • 58m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Kragujevac, strogi centar - lokal u prizemlju 27m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor, ulični lokal, u strogom centru grada Kragujevca, u blizini pešačke zone. Zgrada je novije gradnje, poseduje sve... više

55.620€ (2 060 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

Zemun, Kalvarija, Prvomajska , 12m2, 20000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

20.000€ (1 666 €/m²)

  • 12m²

Zemun, Kalvarija, Prvomajska , 12m2, 21000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

21.000€ (1 750 €/m²)

  • 12m²

Zemun, Kalvarija, , 12m2, 19700EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

19.700€ (1 641 €/m²)

  • 12m²