Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9981 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 45m2, 83250EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130615, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

83.250€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 66m2, 122100EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130496, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

122.100€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 70m2, 129500EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130621, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

129.500€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 4.sprat

VRACAR KALENIC 69m2 , 280000e

Kalenic, Vracar, Beograd

Kompletno renoviran trosoban stan odlicnog rasporeda prostorija. Nalazi se na samo 5 minuta hoda od Kalenic pijace, u blizini je škola, vrtica,... više

280.000€ (4 057 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 53m2, 98050EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130557, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radio... više

98.050€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 27m2, 49950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130556, III/, ulaz dobar. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u... više

49.950€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3.sprat

Apatin bez posrednika atraktivna lokacija

Centar, Apatin, Apatin

Apatin bez posrednika prodajemo kuću na placu 650 m2 koja se nalazi u neposrednoj blizini Dunavske obale i svih naj atraktivnih sadržaja na... više

55.000€ (218 €/m²)

  • 252m²

Bor, Šarbanovac – tri kuće 35kvm+72kvm+45kvm na 57,57ari

Šarbanovac, Bor, Bor

Prodaju se tri kuće: 35m2, 72m2 i 45m2. Prva je uknjižena, ali za rušenje, a druge dve su za renoviranje i u postupku evidentiranja i uknjižbe. Nalaze... više

30.000€ (197 €/m²)

  • 152m²
  • Prizemlje

Kupujem plac do 100km od Beograda, moze sa manjim objektom na njemu

Sopot, Beograd

Kupujem plac do 100km od Beograda, moze sa manjim objektom na njemu. Šumadija, pomoravlje... Kontakt: 065/3200500 više

0€ (0 €/m²)

  • 1000m²

Na prodaju parcele u centru Ripnja, kod Maxija

Ripanj, Voždovac, Beograd

Na prodaju parcele u centru Ripnja, kod Maxija: 4043/1 (1799m2) na parceli postoji uknjižen objekat (porodična stambrna zgrada od 31m2) struja... više

0€ (0 €/m²)

  • 6409m²

Kuća u centru sa poslovnim prostorom

Novi Slankamen, Inđija

Na prodaju kuća u centru (100 m od škole) Kuća površine 200 m², od čega 100 m² poslovni prostor (3 lokala). Plac 30 ari sa uređenim dvorištem,... više

150.000€ (468 €/m²)

  • 320m²
  • 1/1 spratova

Haganj Opcina Gradec

Haganj, Gradec, Vrbovec

PRODAJE SE KUCA ‹ HAGANJ Okolica ZAGREB (46km) VRBOVEC(12km) KRIŽEVCI (20km) IVANIĆ GRAD (22km) Savrsen dom za obitelj koja trazi mir, prostor... više

83.000€ (721 €/m²)

  • 115m²
  • Prizemlje