Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9982 oglasa

Haganj Opcina Gradec

Haganj, Gradec, Vrbovec

PRODAJE SE KUCA ‹ HAGANJ Okolica ZAGREB (46km) VRBOVEC(12km) KRIŽEVCI (20km) IVANIĆ GRAD (22km) Savrsen dom za obitelj koja trazi mir, prostor... više

83.000€ (721 €/m²)

  • 115m²
  • Prizemlje

Dorćol, salonac - Strahinjića Bana 60kvm (56+4)

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Kompletno renoviran salonac na najatraktivnijoj lokaciji u centru grada, u srcu Dorćola. Blizina restorana, kafića, marketa, Kalemegdana i svih... više

319.000€ (5 696 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 3/6 spratova

Plac za investitore

stara bežanija, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju građevinski plac sa kućom, sa više pomoćnih objekata na parceli površine 16 ari u ul. Vinogradskoj br.50, kat parcela 4510/1 KO Novi... više

3.600.000€ (2 240 €/m²)

  • 1607m²

Na prodaju komforan kuca u Vranicu

Vranić, Barajevo, Beograd

Prodaja kuće u Vraniću (Barajevo) – 180 m² na 20 ari placa ​Na prodaju komforna kuća na fantastičnoj lokaciji koja spaja mir prirode sa neposrednom... više

150.000€ (833 €/m²)

  • 180m²
  • 1/1 spratova

Ritopek beograd

Svetosavska bb, Grocka, Beograd

10 ari Ili dva placa po 5 ari Sve blizu Vlasnik 0604759708 više

50.000€ (5 000 €/m²)

  • 10m²

Ovča 35+15 uknjižen

Ovča, Palilula, Beograd

Na prodaju nov stan u Ovči od 35m2 grejne površine sa sa dve terase koje ukupno iznose 15m2. Ima ulaznu prostoriju gde je kuhinjsko trpezarijski... više

59.500€ (1 190 €/m²)

  • 1 soba
  • 50m²

Prodajem plac Zlatibor

Zlatibor

Prodajem plac na Zlatiboru,pre teniskih terena Springs.Plac je gradjevinsko zemljiste namena za stanovanje i turizam .Moguca gradnja stambenih... više

0€ (0 €/m²)

  • 2000m²

Prodajem plac u Lipama kod Smedereva

Smederevo

Prodajem plac u Lipama (kod Smedereva) čiji sam vlasnik 1/1, površine 54 ara sa kućom i objektom i šumom. Ima vode, struje i asfalta do kuće.... više

23.000€ (4 €/m²)

  • 5400m²

Prodajem povoljno kuću

Brdjani, Valjevo

Prodajem kvalitetno gradjenu kuću, sadrži 8 soba, 2 kupatila, u prizemlju sa hidromasažnom kadom a na spratu sa tuš kabinom, 5 wc-a. Ima dva... više

116.000€ (251 €/m²)

  • 462m²

Irig, Vrdnik, Mirka Laćarca, 4.0, 127m2, 280000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 130279, 11.45a, spratna, jedan sprat, struja, klima, uknjizen, nov, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

280.000€ (2 204 €/m²)

  • 127m²

Kuća u Kočinom Delu kod Jagodine

Kolino Selo, Jagodina, Jagodina

Na prodaju kuća u Kočinom Delu kod Jagodine... Novo, novo, novo ne useljavano. Vlasnistvo 1/1. Plac 4.3 ara, kuca 150 m2. Struja, gradska voda...... više

51.000€ (340 €/m²)

  • 150m²
  • 2.sprat

Prodaja stana sa zakupcima Vracar Neimar Hram Slavija Savski Beograd wheelchair

Neimar, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6,... više

304.000€ (2 814 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova