Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9982 oglasa

Sopot, Ralja, Koviona Trešnja, 57a, 76700EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 102602, struja, uknjizen, Suma. Tresnja -Koviona,opstina Sopot. Restoran Krcmarica. 80 metara od Kragujevackog puta. Voda,struja,asfalt,gas,asfalt,javna... više

76.700€ (13 €/m²)

  • 5700m²

Zrenjanin, Zeleno polje, Beogradska, 1.0, 1540m2, 230000EUR

Zrenjanin

Agencijski ID: 103799, 15a, pomocni objekti(1), klima, uknjizen, renoviran, zidani, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta. POVOLJNA... više

230.000€ (149 €/m²)

  • 1540m²

Novi Sad, Telep, , 5.0, 273m2, 498000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 102097, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, u izgradnji, garaza, podrum, ostava. Izuzetno retko u ponudi, jedan od... više

498.000€ (1 824 €/m²)

  • 5 soba
  • 273m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Ledine, Valtrovićeva , 1.5, 32m2, 115000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 85930, II/III, klima, nov, novogradnja, stambena zgrada. U ponudi lepo sredjen i odmah useljiv stan u novogradnji!Odlican raspored... više

115.000€ (3 593 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Kamenjar, Ilije Garašanina, 6a, 160000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 101983, uknjizen, plac. Plac od 614m² na Kamenjaru, na granici sa Telepom. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

160.000€ (266 €/m²)

  • 600m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 211m2, 1044450EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119295, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2 Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

1.044.450€ (4 950 €/m²)

  • 211m²

Zvezdara, Mirijevo, Ljubiše Miodragovića, 3.0, 100m2, 250000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 84716, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, nov. Izlog, alu niskoemisioni sa klizacima,. Dva brojila, jedno za podno grejanje... više

250.000€ (2 500 €/m²)

  • 100m²

Fruška Gora, Fruška gora, , 7.5, 250m2, 270000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 102327, II/II, video nadzor, pomocni objekti(1), klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

270.000€ (1 080 €/m²)

  • 250m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Klisa, Živojina Ćuluma, 5.0, 296m2, 250000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 103446, 5a, spratna, 1, terasa, tavan. Na prodaju kuca od skoro 300 m2 sa placem od oko 500m2. Kuca je legalizovana, a plac... više

250.000€ (844 €/m²)

  • 296m²

Novi Sad, Telep, Prešernova, 3.5, 83m2, 179000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 104374, I/IV, terasa, uknjizen, nov, novogradnja, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

179.000€ (2 156 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, , 3.0, 110m2, 260000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 103441, I/I, klima, francuski balkon, telefon, terasa(3), uknjizen, stara gradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Vise informacija... više

260.000€ (2 363 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 15m2, 42900EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 103086, struja. Prodaje se garaza sa rolo vratima od 15m2 i magacin od 24m2 (spojeni. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

42.900€ (2 860 €/m²)

  • 15m²