Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9982 oglasa

Zemun, Gardoš, Sinđelićeva, 3.0, 70m2, 199000EUR

Zemun (gardoš), Beograd

Agencijski ID: 102582, uknjizen. Uknjizena 38 m2, ima 70 m2. Sastoji se od donjeg dela 38 m2, velika soba sa 2 wc-a, gornji deo potkrovlje 32... više

199.000€ (2 842 €/m²)

  • 70m²

Voždovac, Braće Jerković, Milovana Jankovića, 6.0, 250m2, 500000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 73923, 2a, spratna, sut+pr+i+2+ptk, klima, terasa(4), uknjizen, renoviran, fasada dobra, garaza, parking, moze zamena(), vertikala.... više

500.000€ (2 000 €/m²)

  • 250m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 80m2, 352000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119293, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

352.000€ (4 400 €/m²)

  • 80m²

Fruška Gora, Fruška gora, , 1.0, 42m2, 70000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 102618, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava, vikendica. Prodaje se kuca na... više

70.000€ (1 666 €/m²)

  • 42m²

Irig, Centar, , 176a, 350000EUR

Centar, Irig

Agencijski ID: 103653, uknjizen, plac. Lokacija u blizini od novog puta i tunela, ali dovoljno odaljeno za miran zivot. Po informaciji o lokaciji... više

350.000€ (19 €/m²)

  • 17600m²

Novi Sad, Futoška, Futoska, 4.0, 183m2, 340000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 102461, III/V, terasa, uknjizen, renoviran, kancelarija. U ponudi kancelarijski prostor na top lokaciji, kompletno renoviran,... više

340.000€ (1 857 €/m²)

  • 183m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Futoška, , 2.0, 177m2, 420000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 102522, PR/II, pomocni objekti(1), izlog, uknjizen, garaza(4). 4 garaze uracunate u cenu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

420.000€ (2 372 €/m²)

  • 177m²

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona , 2.0, 53m2, 315000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 103745, XI/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Prodajem stan u okviru kompleksa Beograd na vodi, zgrada... više

315.000€ (5 943 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 11.sprat

Čukarica, Sremčica, Sinise Nemanjica , 10.0, 522m2, 220000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više

220.000€ (421 €/m²)

  • 522m²

Fruška Gora, Fruška gora, , 50a, 150000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 102907, uknjizen, plac. Prodaje se plac na Fruskoj Gori, na kilometar od manastira Velika Remeta. Prostire se na 5000m² a na... više

150.000€ (30 €/m²)

  • 5000m²

Obrenovac, Konatice, Puzevac, 202a, 110000EUR

Konatice, Beograd

Agencijski ID: 102615, uknjizen, deljiv, plac. Plac u Konaticama na 5 km od Drazevca. Do samog placa asfaltni put,struja voda sve na 4m od... više

110.000€ (5 €/m²)

  • 20200m²

Novi Sad, Novo Naselje, Vladike Ćirića, 2.0, 65m2, 169000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 103221, telefon, uknjizen, nov luks, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

169.000€ (2 600 €/m²)

  • 65m²