Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9986 oglasa

Novi Beograd, Ledine, Tomasa Mana, 5.0, 199m2, 340000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 120477, 2a, spratna, klima, terasa, uknjizen, podrum, cela. Kuca se nalazi na Novom Beogradu, blizu grand kafe,u ulici Tomasa... više

340.000€ (1 708 €/m²)

  • 199m²

Sopot, Ralja, Živote Jovičića 3, 25a, 43000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 120497, struja, uknjizen, plac. Plac se nalazi malo pre Ralje,mikro lokacija je Grkovo,a pripada katastarskoj opstini Popovic. Oko... više

43.000€ (17 €/m²)

  • 2500m²

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 1.5, 30m2, 82000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 120845, VPR/III, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum. Stan je u odlicnom stanju,... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Branka Bajića, 4.0, 111m2, 277500EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 120377, III/. Prodaje se komforan dupleks stan povrsine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom, sa odlicnim rasporedom... više

277.500€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Adice, Desanke Masksimović, 3.0, 69m2, 155000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 120770, II/, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica.... više

155.000€ (2 246 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Sopot, Sopot (mesto), Kneza miloša, 10a, 20000EUR

Sopot (mesto), Beograd

Agencijski ID: 120929, uknjizen, plac. U mogucnosti smo da vam ponudimo plac,na 1 km od centra u Opstine Sopot.Nepunih 150 metara od asfalta. Do... više

20.000€ (20 €/m²)

  • 1000m²

Obrenovac, Veliko polje, Tomica polje , 320a, 320000EUR

Veliko Polje, Beograd

Agencijski ID: 119299, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi plac iz 4 parcele sa ukupno 3.2 hektara na kom se nalazi objekat sa strujom... više

320.000€ (10 €/m²)

  • 32000m²

Novi Sad, Petrovaradin, , 4.0, 72m2, 151200EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan cetvorosoban stan od 72m2 u modernom... više

151.200€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Sopot, Drlupa, , 20a, 31065EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119394, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

31.065€ (15 €/m²)

  • 2000m²

Novi Sad, Telep, Futoški put, 4.0, 83m2, 217906EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 119693, II/VIII, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

217.906€ (2 625 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 2/8 spratova

Voždovac, Jajinci, Brdska, 7a, 90000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 119968, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Plac se nalazi u Brdskoj ulici izmedju ulica Vojvode Stepe,Farmaceutski fakultet... više

90.000€ (128 €/m²)

  • 700m²

Stari grad, Skadarlija, Strahinjića Bana, 5.0, 116m2, 310000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 118262, uknjizen, za renoviranje, tavan, deljiv. Na izuzetnoj lokaciji, u pesackoj zoni ulice Strahinjica Bana, tik uz Skadarliju,... više

310.000€ (2 672 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²