Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9987 oglasa

Novi Sad, Petrovaradin, , 4.0, 72m2, 151200EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan cetvorosoban stan od 72m2 u modernom... više

151.200€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Sopot, Drlupa, , 20a, 31065EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119394, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

31.065€ (15 €/m²)

  • 2000m²

Novi Sad, Telep, Futoški put, 4.0, 83m2, 217906EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 119693, II/VIII, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

217.906€ (2 625 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 2/8 spratova

Voždovac, Jajinci, Brdska, 7a, 90000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 119968, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Plac se nalazi u Brdskoj ulici izmedju ulica Vojvode Stepe,Farmaceutski fakultet... više

90.000€ (128 €/m²)

  • 700m²

Stari grad, Skadarlija, Strahinjića Bana, 5.0, 116m2, 310000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 118262, uknjizen, za renoviranje, tavan, deljiv. Na izuzetnoj lokaciji, u pesackoj zoni ulice Strahinjica Bana, tik uz Skadarliju,... više

310.000€ (2 672 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

Sopot, Drlupa, , 12a, 24000EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119388, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

24.000€ (20 €/m²)

  • 1200m²

Sopot, Ralja, Zmaj Jovina , 40a, 80000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 119678, struja, uknjizen. Prodaje se 40 ari koji je trenutno deo velike parcele. Obaveze prodavca je da uradi preparcelaciju,kako... više

80.000€ (20 €/m²)

  • 4000m²

Barajevo, Boždarevac, Dečanska, 14a, 30000EUR

Boždarevac, Beograd

Agencijski ID: 119393, struja, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

30.000€ (21 €/m²)

  • 1400m²

Sopot, Ralja, Zmaj Jovina, 59a, 102000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 119677, struja, uknjizen, plac. Plac se nalazi u Ralji,opstina Sopot,blizu kafane, Mosa,800 metara. Asfalt,voda,struja gas,javna... više

102.000€ (17 €/m²)

  • 5900m²

Sopot, Drlupa, , 18a, 27120EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119397, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

27.120€ (15 €/m²)

  • 1800m²

Novi Sad, Adice, Drage Dejanović, 0.5, 28m2, 68500EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 119724, PR/, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Fantasticna garsonjera na... više

68.500€ (2 446 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²

Novi Sad, Telep, Futoški put, 2.0, 46m2, 129020EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 119692, I/VIII, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

129.020€ (2 804 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/8 spratova