Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1297 oglasa

Plac za gradnju, kod škole u nas. B.Bjegović, 708 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište, koji čine dve parcele ukupne površine 708 m2 i čine idealnu pravougaonu... više

37.000€ (52 €/m²)

  • 708m²

Plac na Toponičkom putu, 1.446 m2, kod Milik Hausa

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac - građevinsko zemljište, na putu ka Toponici, kod mlekare Milk Haus, pored glavnog puta i u neposrednoj blizini... više

56.000€ (38 €/m²)

  • 1446m²

Dvosoban stan 56 m2 u centru Niške Banje

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji... više

90.000€ (1 607 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1.sprat

Stan duplex,povraćaj PDV a, 142 m2, kod Vojne bolnice

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje... više

227.200€ (1 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 3/4 spratova

Gradsko gradjevinsko zemljište, 944m2, Podvinik

Podvinik, Pantelej, Niš

Na prodaju deo parcele, gradsko gradjevinsko zemljište površine 944m2, na odličnoj lokaciji za gradnju porodične kuće ili vikendice. Plac je... više

30.000€ (31 €/m²)

  • 944m²

Parcela, građevinsko zemljište u urbanoj, gradskoj zoni, 48 ari

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju parcela za gradnju na Trošarini, 48 ari, 500.000e. Plac je gradsko građevinsko zemljište i nalazi se u blizini osnovne škole, vrtića,... više

500.000€ (104 €/m²)

  • 4774m²

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan... više

97.960€ (1 781 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac, Trupale

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac pravougaonog oblika (28.5x291), na putu za Trupale (300 metara od asfaltnog puta). Ukupna površina placa... više

249.000€ (30 €/m²)

  • 8300m²

Kuća sa placem 14 ari, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju započeta kuća u osnovi 67 m2, sa placem od 14 ari u Donjem Vlasu, Kuća se nalazi 500m iznad, od skretanja za gradsko groblje. Izgrađeno... više

24.000€ (358 €/m²)

  • 67m²
  • Prizemlje

Kuća, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru grada. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, kao i adaptaciju mnogobrojnih objekata. Nalazi se na... više

180.000€ (882 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje

Plac, Vinik - Kamenica

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa desne strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo... više

49.900€ (24 €/m²)

  • 2000m²

Porodična kuća 144m2, u centru Trupala

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična kuća 144m2, u centru Trupala iza ambulante, u glavnoj ulici na asfaltnom putu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na... više

87.000€ (604 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje