Za upit nekretnine na prodaju kuća od 5000 do 35000 eura pronađeno 159 oglasa

Na prodaju kuća od 84 m2 na placu površine 2059 m2- Milatovac kod Batočine (

Milatovac, Batočina, Batočina

Kuća se nalazi na 10 km autoputem od centra Kragujevca, na skretanju za Milatovac. Uknjižena je kao pomoćna zgrada ali nije ozakonjena. Vlasnik... više

35.000€ (416 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Vranje, Okolina, Lepčince

Lepčince, Okolina, Vranje

Na prodaju kuća u selu Lepčince, u okolini Vranja, idealna za one koji traže mir u lepom prirodnom okruženju. Površina placa na kome se nalazi... više

22.000€ (200 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Kuća 70m2, plac 7,73 ari, sa imanjem u Starom Momčilovu, Žitorađa

Staro Momčilovo, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju kuća sa imanjem 8 parcela, (od toga jedna vinograd blizu kuće) ukupne površine 91,65 ari u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe. Kuća... više

23.000€ (164 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Fina porodična kuća, 80m2, pr+1, plac 366m2, sa celokupnim imanjem od 3.7ha,

Gadžin han, Gadžin han, Niš

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj... više

25.000€ (166 €/m²)

  • 150m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju vikendica, 126m2, Dolac

Dolac, Bela Palanka, Bela Palanka

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana... više

25.000€ (198 €/m²)

  • 126m²
  • Prizemlje

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, 94m2

Gornja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, ukupne površine 94m2, od čega je 24m2 terasa. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila.... više

26.000€ (276 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Dve kuce sa velikim placem u Lapovu

Lapovo selo, Okolina, Lapovo

Na parceli od 21 ara , koja se sastoji od 3 parcela spojenih u celinu ,nalaze se dva objekta.Stariji objekat je kuća pod krovom od oko 60m2... više

18.500€ (115 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaje se kuća 35m2 u Dugoj Poljani, sa kompletnim imanjem od oko 2ha

Duga Poljana, Gadžin Han, Gadzin Han

Prodaje se kuća starije gradnje 35m2 u Dugoj Poljani. Kuća je građena od tugli, ima priključke za struju i vodu. Kuću čine dve prostorije. Plac... više

17.000€ (485 €/m²)

  • 35m²
  • Prizemlje

Boboviste, pomocni objekti, plac1614 m2

Bobovište, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuca sa pomocnim objektima u Aleksinackom selu Bobovistu. Kuca je povrsine 58m2,starije gradnje,pored... više

12.000€ (206 €/m²)

  • 58m²
  • Prizemlje

KUĆA STANIŠIĆ!

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA!! Prodaje se porodična kuća u Stanišiću, površine 153m², na placu od 7.5 ari. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, četiri sobe, kuhinje... više

31.000€ (202 €/m²)

  • 153m²
  • .sprat

KUĆA! GAKOVO !! PORODIČNA!

Gakovo, Okolina, Sombor

KUĆA! Gakovo, porodična kuća tvrde gradnje, od 162m2 na placu od 810m2. Sastoji se od 3 sobe, kuhinja,kupatilo, letnja kuhinja , ostava. Po... više

30.500€ (188 €/m²)

  • 162m²
  • .sprat

Na prodaju seosko domaćinstvo

Lešje, Okolina, Paraćin

Prodajemo funkcionalno seosko domaćinstvo u selu Lešje ,udaljeno od Paraćina 10km .Samo domaćinstvo ima uredne papire ,na kući je radjen potpuno... više

35.000€ (330 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat