Za upit nekretnine na prodaju 40000 uknjizen pronađeno 5451 oglasa

Novi Sad, Klisa, Temerinski put, 2.5, 70m2, 145000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 95149, III/, lift, terasa, uknjizen, nov, parking. Nov dvoiposoban stan sa stvarima, sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom,... više

145.000€ (2 071 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Kaluđerica, centar- 83m2 trosoban stan ID#1650

Kaluđerica, Grocka, Beograd

NOVOGRADNJA – CENTAR KALUĐERICE - Trosoban stan 83 m² - drugi sprat Na prodaju izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 83m²,... više

166.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 83m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 64m2, 145000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 122283, 11a, spratna, uknjizen. Na prodaju spratna dvosobna kuca u Sremskoj Kamenici, na svega par minuta voznje od buduceg Novog... više

145.000€ (2 265 €/m²)

  • 64m²

GROCKA KALUDJERICA 95m2 , 2T , 156000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.51 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

156.000€ (1 642 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • Prizemlje

Trosoban, funkcionalan stan 63 m2

Somborski bulevar, Novi Sad

Na prodaju komforan trosoban stan od 63 m² na 4. od ukupno 5 spratova zgrade. Dobro pozicioniran i povezan sa gradom, što ga čini praktičnim... više

166.800€ (2 647 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Prelep 3.0 stan, centar, 95m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje.... više

167.000€ (1 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Stari Grad, Skupština - Kosovska 45m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

2.5, 45m2, PR/5, CG, klima, internet, ktv, korišćenje dovorišta Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog grada, jednosmerna je a... više

167.000€ (3 711 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan od 49 m² u Grbavici, Novi Sad

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju je funkcionalan stan u Novom Sadu, u atraktivnom delu Grbavica, na lokaciji koja je blizu svih bitnih sadržaja i gradskih dešavanja.... više

156.467€ (3 193 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 3.sprat

Trosoban, svetao, dvostrano orijentisan stan

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se izuzetno lep svetao stan, dvostrano orijentisan sa lepim rasporedom prostorija. Vlasništvo 1/1, uknjižen tako da postoji mogućnost... više

156.560€ (2 060 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • Potkrovlje/6 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001158

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Teodora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude renoviran, uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

156.560€ (2 846 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Telep, Prešernova, 2.5, 66m2, 146000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 104383, PR/IV, terasa, uknjizen, nov, novogradnja, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

146.000€ (2 212 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²

Prodaje se dvosoban stan 58m2, Centar, dve terase, odlična lokacija

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se vrhunski dvosoban stan površine 58m2 u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, na izuzetno... više

167.280€ (2 884 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1.sprat