Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 326 oglasa

Stan u samom srcu grada – lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu!

Centar, Jagodina

U ponudi je jedinstven i izuzetno redak stan na savršenoj lokaciji – u samom centru grada, u zgradi sa dva ulaza, od kojih jedan vodi direktno... više

79.000€ (1 519 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/5 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

107.250€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 4/7 spratova

Lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Odličan lokal u novijoj zgradi u blizini bolnice. više

18.500€ (1 088 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat

Top ponuda, renoviran, trosoban stan na drugom spratu u centru!

Centar, Jagodina

TROSOBAN STAN U CENTRU JAGODINE Tražite savršen stan bez dodatnih ulaganja? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju kompletno renoviran trosoban... više

102.000€ (1 397 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 2

Centar, Jagodina

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 6/7 spratova

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

31.850€ (1 225 €/m²)

  • 26m²
  • .sprat

Hit ponuda, poslovni prostor u centru, Jagodina

Centar, Jagodina

Prodaje se plac od 31,26 ari sa 2300m2 u objektima u jagodini (na 800m od centra grada,pored glavne autobuske stanice na veoma prometnoj ulici,... više

750.000€ (326 €/m²)

  • 2300m²
  • Prizemlje/6 spratova

Poslovno stambeni objekat u centru grada

Centar, Jagodina

Idealan za rentiranje kao i za više vrsta delatnosti (ordinacije,kozmetički saloni...) U donjem delu poseduje lokal od 47m2 i dva toaleta... više

170.000€ (1 103 €/m²)

  • 154m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

20.629€ (1 289 €/m²)

  • 16m²
  • .sprat

Na prodaju komforan stan u strogom centru

Centar, Jagodina

Vrlo komforan stan u strogom centru grada. Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa trepezarijom, kuhinju fizički odvojenu, dva toaleta... više

120.000€ (1 016 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 118m²
  • 3/3 spratova

SAMO KOD NAS!!! PRODAJE SE – LUKSUZAN DUPLEX U SRCU JAGODINE 105m²

Centar, Jagodina

Zamislite da živite u prostranom, svetlom i funkcionalnom stanu, smeštenom u samom centru Jagodine, a ipak dovoljno povučenom da vam svakodnevni... više

105.000€ (1 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 3/3 spratova

Ekskluzivan penthouse u strogom centru grada – 222 m2

Centar, Jagodina

Na prodaju je izuzetan penthouse površine 222 m², smešten na poslednjem spratu stambene zgrade u strogom centru grada. Nekretnina koja se retko... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova