Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Trosoban stan 72 m², Akva Park, Jagodina, 2/7 sprat

Akva Park, Jagodina

LUKSUZAN TROOSOBAN STAN NA TOP LOKACIJI – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Ako tražite stan koji kombinuje savršenu lokaciju, kvalitet i sigurnost... više

102.960€ (1 430 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/7 spratova

Lokal u trznom centru, Jagodina

Kajsijar, Jagodina

*500eur/m2 više

11.140€ (506 €/m²)

  • 22m²
  • /1 spratova

Veliki plac sa objektom u centru Rakitova

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Plac sa objektom od 62m2, površine 17,3 ara koji se nalazi u samom centru sela. Idealno kod ovog placa je sto je uz asfalt i izlazi na dve... više

27.000€ (435 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Lokacija koja prodaje sama sebe – u samom centru zbivanja!

Akva Park, Jagodina

Na prodaju lokal na najtraženijoj lokaciji u gradu, idealan za one koji znaju da prepoznaju pravu poslovnu priliku. Odlična kvadratura, funkcionalan... više

40.000€ (800 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Porodična kuća u centru Dragocveta 160m2 (5 km od Jagodine)

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Na prodaju prostrana i funkcionalna kuća na idealnoj lokaciji u samom centru sela Dragocvet. Savršena prilika za one koji žele mirniji život... više

51.500€ (321 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat

Lokal u sirem centru Jagodine

Jagodina

Lokal se sastoji iz dva zasebna poslovna prostora, sa zasebnim ulazima. Mogu se koristiti odvojeno ili objediniti u jedan. Ima 2 mokra čvora,... više

130.000€ (797 €/m²)

  • 163m²
  • .sprat

Lepa parcela u centru sela

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Njiva u gradjevinskom području, smeštena u centru sela. Moguć prilaz autom. više

11.000€ (2 €/m²)

  • 4513m²

Kuca sa lokalom

Voljavče, Okolina, Jagodina

Renovirana kuca sa lokalom i velikom terasom površine 150m2 se nalazi na dva kilometra od centra.Zamenjena je stolarija, radjen nov krov, oluci,... više

80.000€ (533 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje/1 spratova

Sređena useljiva kuća, veće površine u blizini Akva parka

Tavrića obori, Jagodina

Velika, prostrana kuća u blizini Akva Parka u Jagodini. Pogodna za život dve ili tri porodice. Sastoji se od dva posebna, trosobna stana i pomocnog... više

115.000€ (370 €/m²)

  • 310m²
  • 1/2 spratova

Legalizovana kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

SAMO U HEROLDU!!! Legalizovana kuća u mirnom delu grada, ukupne površine oko 250m2 na Budžinom brdu na placu od 5 ari. Kuća poseduje prizemlje... više

130.000€ (520 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Trosoban stan od 77m2 na pijaci

Pijaca, Jagodina

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina.... više

65.000€ (844 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

2 kuće Pr+Pk

Levač, Jagodina

Na prodaju novija kuca od 50m2+potkrovlje u sivoj fazi,kuca od 100m2+potkrovlje siva faza i podrum, objekat u nizu od 50m2 sa posebnim ulazom... više

110.000€ (733 €/m²)

  • 150m²
  • /1 spratova