Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Kuća u širem centru na prodaju

Širi centar, Jagodina

Kuća u osnovi 110m2, bruto površina 220m2. Kuća ima 9 soba i 4 kupatila. u prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i dve spavaće sobe i kupatilom.... više

150.000€ (657 €/m²)

  • 228m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kompletno namešten porodični stan

Širi centar, Jagodina

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu – kompletno namešten stan sa modernom tehnikom u zgradi novije gradnje. Ovaj prostrani stan ima: Četiri... više

104.000€ (928 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 112m²
  • 4/4 spratova

Stambeno poslovni objekat

Centar, Jagodina

Prizemni deo poslovni objekat opremljen za zubnu ordinaciju,mokri čvor i prolazni hodnik za dvorište.U dvorištu još jedan poslovni objekat sređen.I... više

125.000€ (753 €/m²)

  • 166m²
  • .sprat

Poslovni prostor/lokal u Centru

Centar, Jagodina

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji za laboratoriju, u blizini bolnice i doma zdravlja! više

40.000€ (1 250 €/m²)

  • 32m²
  • .sprat

Stan 39 m2 - kompetno renoviran u strogom centru Jagodine

Jagodina centar, Jagodina - Centar, Jagodina

Prodajem kompletno renoviran stan od 39 m2 u strogom centru Jagodine na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Stan je pogodan za stanovanje... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

PRILIKA KOJA SE NE PROPUŠTA! Kuća na ODLIČNOJ lokaciji – idealna za stanov

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen... više

95.000€ (475 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Prostran lokal

Širi centar, Jagodina

*dosadasnja namena - trgovinska delatnost više

120.000€ (1 428 €/m²)

  • 84m²
  • /1 spratova

Lokal na frekventnoj lokaciji

Širi centar, Jagodina

Lokal je kompletno renoviran,ima visinu oko 4 metara. U funkciji. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111... više

82.500€ (1 650 €/m²)

  • 50m²
  • .sprat

Lokal u glavnoj ulici

Širi centar, Jagodina

Lokal u glavnoj ulici, preko puta školskog centra. Komforan lokal sa magacinskim prostorom. više

115.000€ (1 493 €/m²)

  • 77m²
  • /1 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/5 spratova