Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Novi stan u izgradnji-kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

NOVI STAN U IZGRADNJI – KVALITETNA GRADNJA SA POVRAĆAJEM PDV-a U izgradnji, završetak radova – juni 2026. Način kupovine: Avans 50 % Ostatak... više

66.700€ (1 450 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 3/6 spratova

PRILIKA KOJA SE NE PROPUŠTA! Kuća na ODLIČNOJ lokaciji – idealna za stanov

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen... više

95.000€ (475 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Plac na samo dva km od centra Jagodine

Vinorača, Okolina, Jagodina

PLAC NA ODLIČNOJ LOKACIJI – ULAZ U VINORAČU Na prodaju ravan i lepo pozicioniran plac-građevinsko zemljište- površine 22,7 ari, smešten na... više

29.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća u izgradnji – mirna lokacija, blizu centra!

Tabane, Jagodina

Prodaje se lepljena kuća u započetoj fazi izgradnje, površine 142 m², na placu od 3 ara. Objekat je pažljivo projektovan i idealan za porodični... više

105.000€ (739 €/m²)

  • 142m²
  • /2 spratova

Porodična kuća na 15 ari placa, 2 km od centra Jagodine

Lipar, Jagodina

Porodična kuća na tri nivoa, novije gradnje sa spoljnom izolacijom, PVC stolarijom. Ima pripadajuću halu pogodnu za razne delatnosti, i sve... više

80.000€ (320 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova

Vikendica u centralnom delu sela Voljavče na 3 km od centra Jagodine

Voljavče, Okolina, Jagodina

Ova vikendica, površine 19m2, nalazi se u selu Voljavče na samo 3km od jagodine. Potrebno je ulaganje ali je zato cena i više nego povoljna.... više

10.000€ (526 €/m²)

  • 19m²
  • Prizemlje

Stan na 1, 5 km od centra – mir, komfor i savršena pozicija!

Strelište, Jagodina

Prodaje se stan u mirnom i porodičnom naselju, udaljenom svega 1,5 km od samog centra grada – dovoljno blizu da ti sve bude nadohvat ruke, a... više

56.650€ (1 381 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan 2. sprat, Kajsijar, postoji mogućnost kupovine na kredit

Kajsijar, Jagodina

Na prodaju je svetao i komforan stan u Jagodini, u naselju Kajsijar. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno četiri sprata, što pruža... više

85.000€ (1 465 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova