Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/7 spratova

Veliki četverosoban stan koji može da se pretvori u dva manja

Centar, Jagodina

S obzirom da je stan u sivoj fazi pruža vam mogućnost predvajanja u dva manja po želji.Iza zgrade ima parking mesto. Plaćeni priključci za... više

105.000€ (719 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 2/2 spratova

Lep trosoban stan u strogom centru grada

Centar, Jagodina

Stan je izuzetno komforan,nalazi se u strogom centru grada, Sastoji se od velikog dnevnog boravka koji je od trpezarije odvojen harmonika vratima,kuhinje,dve... više

82.000€ (1 242 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 10/11 spratova

Ekskluzivan salonski četverosoban stan u centru grada

Centar, Jagodina

NA PRODAJU – EKSKLUZIVAN SALONSKI ČETVOROSOBAN STAN U CENTRU GRADA Prodaje se izuzetan salonski četvorosoban stan u samom centru grada, smešten... više

200.000€ (1 492 €/m²)

  • soba
  • 134m²
  • 3/3 spratova

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Jagodina

Stan u izgradnji, radjen po svim standardima koji ispunjavaju sve Vase zahteve. U centru grada, na drugom spratu, lift, bazen, parkinzi. Poseduje... više

87.500€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2/5 spratova

Odličan poslovni prostor sa kancelarijama

Centar, Jagodina

-kapacitet 150.000l (4 rezervoara) -prodajni prostor 200m2 -podrum 35m2 -kancelarije 72m2 više

300.000€ (1 500 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lokal u Centru Jagodine

Centar, Jagodina

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji, u centru Jagodine. više

30.000€ (1 200 €/m²)

  • 25m²
  • .sprat

Poslovni prostor od 168m2 u centru grada

Centar, Jagodina

Samo u Heroldu! Poslovni prostor poseduje mokri čvor i nalazi se u podrumu zgrade. Idealan je za teretane, igraonice, dečije igraonice, kancelarijski... više

65.000€ (386 €/m²)

  • 168m²
  • Suteren/4 spratova

Na prodaju kuća u Jagodini

Centar, Jagodina, Jagodina

Prodaje se kuća od 223m2, kod Trnave. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, a nalazi se u blizini reke Belice. Izuzetna lokacija kuće, pogodno... više

140.000€ (627 €/m²)

  • 223m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u sivoj fazi – odlična lokacija, velika prilika

Širi centar, Jagodina

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća... više

30.000€ (535 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

Kompletno namešten porodični stan

Širi centar, Jagodina

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu – kompletno namešten stan sa modernom tehnikom u zgradi novije gradnje. Ovaj prostrani stan ima: Četiri... više

104.000€ (928 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 112m²
  • 4/4 spratova