Za upit Leskovac hitno pronađeno 30 oglasa

Poljoprivredno zemljište, više parcela, Donje Brijanje, 7.085 m2

Donje Brijanje, Leskovac, Leskovac

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Donjem Brijanju kod Leskovca, udeo od 1/3 na više parcela, od kojih su neke na odličnim... više

23.000€ (3 €/m²)

  • 7085m²

Poslovno-stambeni prostor u Leskovcu, 766m2

Rade Žunić, Leskovac, Leskovac

Prodaje se poslovno-stambeni prostor u Leskovcu, u naselju Rade Žunić. Objekat je u osnovi površine 341m2, spratnosti Po+P+I+Pk i nalazi se... više

450.000€ (587 €/m²)

  • 766m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac 3885m2, Hisar

Hisar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju plac u građevinskom području, na Hisaru, pogodan za izgradnju vikend ili porodične kuće. Parcela je pravougaonog oblika, nalazi se... više

19.500€ (5 €/m²)

  • 3885m²

Dve kuće, 4 stambene jedinice, 162m2, Hisar

Hisar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju dve porodične kuće sa ukupno 162 m2 korisnog prostora na parceli od 218m2, nalaze se na dobroj lokaciji u naselju Hisar. Kuće su... više

79.000€ (487 €/m²)

  • 162m²
  • Prizemlje

Novogradnja, direktna prodaja, Dubočica, 53m2

Dubočica, Leskovac, Leskovac

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni... više

81.620€ (1 540 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

Domaćinstvo sa kućom i plastenicima, Kutleš

Kutleš, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća sa plastenicima u selu Kutleš, kuća se nalazi na placu od 2701 m2. Kuća se sastoji od lođe, hodnika,... više

90.000€ (642 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Poslovni objekat 348 m2, Milanovo, plac 3015m2

Milanovo, Leskovac, Leskovac

Prodaje se poslovni objekat u Milanovu, pored magistralnog puta Leskovac-Bojnik, na oko 5km od Leskovca. Objekat je u osnovi 348 m2 i sastoji... više

20.000€ (57 €/m²)

  • 348m²
  • Prizemlje

Plac 7.76a, Hisar

Hisar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju plac u građevinskom području, na Hisaru, pogodan za izgradnju porodične ili vikend kuće. Parcela je pravougaonog oblika, nalazi se... više

10.000€ (12 €/m²)

  • 776m²

Stan u strogom centru Leskovca, 127m2

Centar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju prelep dupleks u centru Leskovca, smešten na izvanrednoj lokaciji. Veličina stana je 127m2, nalazi se na V spratu kvalitetne, novije... više

120.000€ (944 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 5/5 spratova

Kuća u Vučju, 64m2

Vučje, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća od 64m2 sa garažom i pomoćnim objektom na placu od 225m2. Kuća se nalazi u mirnom delu Vučja, u blizini policijske stanice.... više

29.000€ (453 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Novogradnja, direktna prodaja, Dubočica, 80m2

Dubočica, Leskovac, Leskovac

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni... više

123.200€ (1 540 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • Prizemlje

Restoran sa kućom, 300m2, naselje Rupe

Rupe, Leskovac, Leskovac

Prodaje se poslovno-stambeni objekti na odličnoj lokaciji u naselju Rupe, na placu od 343m2. Poslovni objekat ima 175m2 korisne površine, potpuno... više

189.000€ (630 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje