Za upit Leskovac hitno pronađeno 30 oglasa

Prodaje se parcela u blizin Leskovca 1065m2

Dubočica, Leskovac, Leskovac

Prodaje se parcela u katastru upisana kao pašnjak četvrte klase. Površina parcele je 1065m2 i na teritoriji je katastarske opštine Smrdan. Parcela... više

5.000€ (4 €/m²)

  • 1065m²

Poslovno-stambeni objekti, 400m2, naselje Bratmilovce

Bratmilovce, Leskovac, Leskovac

Na prodaju tri objekta u naselju Bratmilovce, ukupne korisne površine oko 400m2, na placu od 1990m2. Sva tri objekta su novije, kvalitetnije... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Kuća 150m2, Belanovce, plac 744m2

Belanovce, Leskovac, Leskovac

Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca,... više

69.000€ (460 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novogradnja, direktna prodaja, Dubočica, 64m2

Dubočica, Leskovac, Leskovac

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni... više

98.560€ (1 540 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Poslovni kompleks, Leskovac 5500 m2, plac 3 ha

Bobište, Leskovac, Leskovac

Na prodaju poslovni kompleks na površini od 3 ha. Nalazi se na odličnoj lokaciji u industrijskoj zoni na 2 km od centra Leskovca, sa kojim je... više

2.900.000€ (527 €/m²)

  • 5500m²
  • Prizemlje

Kuća 65m2, Gornje Sinkovce, plac 764m2

Gornje Sinkovce, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća u Gornjem Sinkovcu, oko 5km od Leskovca. Ukupna površina placa je 764m2, a objekat ima u osnovi oko 60m2. Sastoji se od jedne... više

35.000€ (538 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje

Kancelarija 29 m2, Carina Leskovac

Zele Veljković, Leskovac, Leskovac

Prodaje se kancelarija površine 29 m2 koja se nalazi u zgradi Carinske ispostave Leskovac.Poslovni prostor je uknjižen, čisto vlasništvo, svojina... više

25.000€ (862 €/m²)

  • 29m²
  • 2.sprat

Prodaja, Kuća, Leskovac, Centar

Centar, Leskovac

Odlična porodična kuća u ulici Mostarska br.5, u blizini Doma zdravlja. Nekretnina je useljiva odmah i pogodna je za kupovinu putem kredita.... više

79.000€ (526 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Vinarce, spratna kuća, 180m2, plac 12.7a

Vinarce, Leskovac, Leskovac

Na prodaju spratna kuća na odličnoj lokaciji u Vinarcu, prigradskom naselju, 4km od Leskovca. Kuća je korisne površine oko 180m2 i nalazi... više

59.000€ (327 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje

Retko u ponudi, luksuzna kuća 360m2, centar

Centar, Leskovac, Leskovac

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one... više

239.000€ (663 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja, lokal, direktna prodaja,

Centar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju lokal u novogradnji. Lokal je projektovan sa 88m2 i uz mogućnost formiranja galerije u istoj kvadraturi, kao i dodatnog prostora... više

264.000€ (3 000 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje/6 spratova

Ekskluzivna prodaja kuće 250m2, Niška ulica

Suva reka, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u ulici Južnomoravskih brigada (tzv. Niška ulica), pored marketa Spin. Zbog svoje izuzetne lokacije, objekat... više

170.000€ (680 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova