Gornji Grad, Zemun, Beograd
Na prodaju izuzetno komforan četvoroiposoban stan površine 116,14 m², smešten u odličnoj novogradnji na četvrtom povučenom spratu ulice Cara... više
319.385€ (2 753 €/m²)
Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Gornji Dorćol - Gospodar Jovanova 3.0, 139m2 (terasa 10m2), 2/6, toplotne pumpe, lift, garaža U ponudi odličan trosoban stan u... više
1.500.000€ (10 791 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 131436, I/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Nov luksuzno opremljen dvosoban stan od 54m2, smesten u novogradnji na... više
270.000€ (5 000 €/m²)
Petlovo Brdo, Beograd
Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne... više
208.000€ (1 808 €/m²)
Golf Naselje, Beograd
Veoma komforan stan u zgradi kvalitetne gradnje, u najlepšem delu Banovog brda, nadomak Košunjaka. Trenutno je dvosoban, ali se veoma lakom... više
220.000€ (2 528 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa 2.0, 86m2, 1/4, TA, interfon Dvostrano orijentisan salonski stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi... više
328.500€ (3 819 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 123539, I/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan 73m2... više
268.000€ (3 671 €/m²)
Karaburma, Beograd
Agencijski ID: 72919, IV/IV, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Prodaje se jedinstven lux stan u jednom nivou na Karaburmi.... više
400.000€ (2 285 €/m²)
Centar, Beograd
Na prodaju lep, potpuno renoviran stan u centru Rakovice, u ulici Mile Dimić. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa tri stana na potkrovlju.... više
120.000€ (1 904 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Lekino brdo, trosoban stan49m2, plus soba od 16m2 iterasa od 90m2.Zgrada je luksuzna, građena 2022 godine, u mirnom ozelenjenom okruženju, sa... više
230.000€ (4 693 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130621, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
129.500€ (1 850 €/m²)
Mirijevo, Beograd
Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više
171.600€ (2 200 €/m²)