Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1816 oglasa

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan 42.48m², I sprat, Rvati, Obrenovac - 76.464€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

76.464€ (1 820 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Trošarina, Milisava Đurovića, 4.0, 70m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se cetvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa... više

255.000€ (3 642 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa, 86m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa 2.0, 86m2, 1/4, TA, interfon Dvostrano orijentisan salonski stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi... više

328.500€ (3 819 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 86m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Centar - Glavna 142m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

4. 0, 142m2, 2/2, EG sa posebnim brojilom, telefon, interfon, video nadzor, parking Kada Vas put navede u Zemun, ako ste namerili do Gradskog... više

280.000€ (1 971 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 2/2 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 70m2, 129500EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130621, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

129.500€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130558, III/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji,... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3.sprat

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 3.5, 115m2, 175000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 100721, I/, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Prodajem duplex u ulici Omladinsko setaliste, na... više

175.000€ (1 521 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

VOZDOVAC LEKINO BRDO 93m2 , T , 470000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift,... više

470.000€ (5 053 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

ODLICAN SALONAC U CENTRU GRADA

Centar, Stari Grad, Beograd

Odlican stan na fantasticnoj lokacijii. Uknjizen na 76m2, mereno 84m2.Zgrada salonskog tipa, pristojno ocuvana. Stan je odlicno odrzavan, renovirano... više

420.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

STAN CUKARICA ŽARKOVO 43m2 , T , 105000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Zorina, jednoiposoban stan sa terasaom novija gradnja sprat: 3/5, cg-gas, bez ulaganja, sa kompletnim... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je neuseljavan, potpuno opremljen dvosoban stan, smesten na 5 spratu ekskluzivne zgrade BW King’s Park Residence, u okviru kompleksa... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat