Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa, 87m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3.0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi dupleks, u novogradnji, odmah useljiv!... više

261.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 3/3 spratova

Rakovica, Centar, Marička, 5.0, 90m2, 179000 EUR

Centar, Beograd

Na prodaju odličan dupleks u centru Rakovice u Maričkoj ulici. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle. Po strukturi... više

179.000€ (1 988 €/m²)

  • 5 soba
  • 90m²
  • 6/6 spratova

Vračar, Svetozara Gligorića, 40m2 ID#1641

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save. Sastoji se od: * dnevne sobe * manje spavaće sobe * kuhinje... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 53m2, 205440 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više

205.440€ (3 876 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 237m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 5.0, 237m2 (četiri terase 40m2+61,20m2 dvorište), PR/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža... više

1.234.584€ (5 209 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 237m²
  • Prizemlje/3 spratova

PRODAJA, 2.0 LEP NAMESTEN STAN SA GARAZOM

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo luksuzan stan na Novom Beogradu, kod Tošinog bunara. Nalazi se u novogradnji iz 2023. godine, i stan je u savrseno odrzavanom stanju.... više

259.000€ (4 046 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8.sprat

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2

Politika, Stari Grad, Beograd

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu... više

105.000€ (1 640 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Suteren/3 spratova

Novi Beograd - Ledine ID#1501

Ledine, Novi Beograd, Beograd

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex... više

88.400€ (1 300 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 68m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Čukarica, Bele vode - Primućura Žarka, 177m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Čukarica, Bele vode - Primućura Žarka 5.0, 177m2 (tri terase 14m2), I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi dupleks u mirnoj... više

185.000€ (1 045 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 177m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, VRACAR, DUBLJANSKA

Vracar, Vracar, Beograd

Stan na veoma trazenoj lokaciji, u srcu Vracara, u Dubljanskoj ulici na samo par minuta hoda od Hrama. Stan je dvoiposoban, uknizen na 74m2,... više

223.000€ (2 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

3.0, Zaplanjska, 61m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više

171.177€ (2 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 2.sprat