Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1823 oglasa

Mirijevo, Ružice Sokić ID#1456

Mirijevo III, Zvezdara, Beograd

Sređen, svetao, prodaje se sa kompletnim nameštajem, oko zgrade ima dosta parking mesta, bez ulaganja. Ne može kupovina na kredit. više

120.000€ (2 264 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

- zvezdara sf 2728

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Prodaje se stan u Ulici Pavla Savica, na Zvezdari. Syruktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i terasa. U cenu stana... više

110.000€ (2 820 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 131m2, 524000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94834, II/V, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

524.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 131m²
  • 2/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo, , 3.0, 154m2, 385000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodican stan, topao i ususkan sa... više

385.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 2/4 spratova

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela, 104m2

Zemun polje, Zemun, Beograd

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela 5.0, 104m2, lođa, PTK/2, EG/klima, telefon, interfon, parking U ponudi renoviran, uređen i potpuno namešten... više

160.000€ (1 538 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 104m²
  • Potkrovlje/2 spratova

3.5 STAN, CENTAR - FANTASTICNA LOKACIJA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu stana od 73m2 izmerene povrsine(uknjizen na 64m2) na jednoj od najvrednijih starogradskih... više

298.000€ (4 082 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 4.sprat

Cerak, Lux stan 170m2+garaža 32m2+terasa 25m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Lux stan 170m2, u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ceraka,u ulici bez prolaznog saobraćaja,nalazi se ova izuzetna porodična nekretnina... više

520.000€ (3 058 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 170m²
  • 1/3 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 104m2

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

4.0, 104m2 (terasa 8m2), 5/6, duplex, EG, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor Stan se nalazi u srednjem delu izuzetno mirne, jednosmerne,... više

430.000€ (4 134 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 5/6 spratova

Banjica, Bulevar oslobođenja, 84m2 ID#1510

Banjica, Voždovac, Beograd

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na trećem, ujedno i poslednjem spratu uredne zgrade sa liftom. Upisane korisne površine 79 m² (građevinske... više

197.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 3/3 spratova

Zemun, Ćukovac, Novogradska, 4.5, 116m2, 368880 EUR

Ćukovac, Beograd

Komforan, četvoroiposoban stan povrsine 116m2. Nalazi na 2/3 sprata u stambenoj zgradi u izgradnji sa samo četiri stana. Prema građevinskom... više

368.880€ (3 180 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²
  • 2/3 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Vojvođanska, 3.0, 70m2, 253555EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124971, I/IV, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak 31.12.2026,a... više

253.555€ (3 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 2/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

219.626€ (3 660 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/3 spratova