Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1823 oglasa

3.5 STAN, CENTAR - FANTASTICNA LOKACIJA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu stana od 73m2 izmerene povrsine(uknjizen na 64m2) na jednoj od najvrednijih starogradskih... više

298.000€ (4 082 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 4.sprat

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 133m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran,... više

465.990€ (3 503 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa, 86m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa 2.0, 86m2, 1/4, TA, interfon Dvostrano orijentisan salonski stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi... više

328.500€ (3 819 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 86m²
  • 1/4 spratova

Odličan 2.5 stan u strogom centru

Nemanjina, Savski Venac, Beograd

Odličan i kompletno renoviran stan, izvorno 2.5, adaptiran u 3.5. Iz predsoblja stana se ulazi u sve prostorije. U stanu je sve promenjeno... više

332.000€ (5 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 74m2, 371850 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

371.850€ (5 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

lux, brzo useljiv, ima i garažno mesto ID#5717

Centar, Voždovac, Beograd

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja... više

310.000€ (3 369 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 1/5 spratova

Mladenovac, Mladenovac (mesto), , 3.0, 71m2, 103000EUR

Mladenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 124785, I/III, parking. U ponudi je svetao i prozracan stan, juzno orijentisan, sto mu tokom celog dana obezbedjuje obilje prirodne... više

103.000€ (1 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1/3 spratova

delimicno renoviran, hitna prodaja ID#5721

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Delimicno renoviran uknjizen stan sa dve velike spavace sobe,dva mokra cvora,prostran svetao dnevni boravak,zasebna kuhinja sa trpezarijom i... više

160.000€ (2 253 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/5 spratova

Zemun, Batajnica, Matrozova, 2.0, 56m2, 101000 EUR

Batajnica, Beograd

Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne... više

101.000€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava, 41m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 2.0, 41m2 (lođa 1m2), 4/7, CG, lift, telefon, interfon Na prodaju dvosoban stan smešten na četvrtom... više

164.000€ (4 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 4/7 spratova

Čukarica, Žarkovo, Šavnička, 2.0, 64m2, 105000 EUR

Žarkovo, Beograd

Na dobroj lokaciji, odličan duplex na šestom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

105.000€ (1 640 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 6/6 spratova

LUX PENTHOUSE SA POGLEDOM NA DUNAV

Visnjica, Palilula, Beograd

Na samo dvadest minuta voznje od centra, u mirnom delu grada, nalazi se ovaj jedinstveni penthouse, spoj elegancije, prakticnosti i udobnosti.... više

495.000€ (1 787 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 277m²
  • 3.sprat