Za upit kuće Nis preko 50000 evra pronađeno 191 oglasa

NA PRODAJU KUĆA, DURLAN, 50M2, PR, PLAC 163 M2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini pošte i tri solitera. Nalazi se u mirnom okruženju za porodično stanovanje. Površina je 50m2, prizemna,... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća ukupne površine od 250 m2, Pr,Pk i 2 ulaza plus lokal sa posebnim ulazom u sklopu i produžetku kuće. Kuća... više

134.000€ (551 €/m²)

  • 243m²
  • 1.sprat

Kuća sa 3 stambene jedinice i 2 garaže, parcela 484m²

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se porodična kuća na placu od 484m² . Kuća je u osnovi 131m² i sastoji se od tri odvojene stambene jedinice, idealna za veću porodicu... više

515.000€ (1 344 €/m²)

  • 383m²
  • Prizemlje/3 spratova

Porodična dvospratna kuća u Brzom Brodu

Brzi brod, Medijana, Niš

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi... više

140.000€ (666 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Retko u ponudi, luksuzna vila 332m2 sa bazenom, Durlan, plac 453m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak... više

412.400€ (1 242 €/m²)

  • 332m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju kuća na Ledenoj steni

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti... više

190.000€ (542 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Luks kuće, 6 stambnih jedinica, dva objekta, 4 parking mesta, poslovni prostor

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju dve luksuzne kuće u izgradnji, strukture Po+P+II. Kuće će biti funkionalno i moderno urađene po visokim standardima i od najkvalitetnijih... više

600.000€ (1 000 €/m²)

  • 600m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Donjoj Vrežini, 239 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju nova kuća u Donjoj Vrežini, površine 239 m2. Sastoji se od prizemlja, 2 sprata i potkrovlja i svaki sprat čini posebnu stambenu jedinicu.... više

240.000€ (1 004 €/m²)

  • 239m²
  • Prizemlje

Kuća - poslovni prostor u centru grada, 166 m2, manji plac

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju očuvana kuća starije gradnje u centru grada, na atraktivnoj ali mirnoj lokaciji za život ili poslovne aktivnosti.... više

330.000€ (1 987 €/m²)

  • 166m²
  • 1/1 spratova

Kuća, 190m2, kod Novog Kliničkog

Medicinski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju kuća Pr+1 na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, površine 190m2 kod novog Kliničkog centra. Prizemlje ima funkciju dvoiposobnog... više

320.000€ (1 684 €/m²)

  • 190m²
  • Prizemlje

Kupujem Kucu u NIs i okolinu 062330904

NIS, PANTALEJ, Niš

KUPUJEM KUCU HITNO NA OPSTINI PANTALEJ ISPLATA U KES. 062330904 više

80.000€ (800 €/m²)

  • 100m²
  • Visoko prizemlje.sprat