Za upit kuća sa placem Beogradu pronađeno 510 oglasa

Prodajem domacinstvo u Velikim Creljenima

Lazarevac, Beograd

Na prodaju domaćinstvo u Velikim Crljenima. Sastoji se iz tri useljive kuće ukupne površine 190m2,pomoćnih objekata,garaže,dvorište komplet... više

85.000€ (447 €/m²)

  • 190m²

Višnjička Banja,kuća sa pogledom na Dunav

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Uknjižena kuća u mirnom deliu Višnjicke banje na parceli od 5 ari, idealna za porodicni život. Udaljena 7 km od centra grada. Površina kuce... više

850.000€ (1 972 €/m²)

  • 431m²

Kuca i pomocni objekti Zaklopaca Grocka Beograd.Prodaja 40h.e.

Zaklopača, Grocka, Beograd

Kuca 80kv i pomocni objekti Struja prikljucena Voda bunar i mogucnost prikljucka 300e Treba renoviranje,dozvoljena gradnja 1/1 vlasnistvo Moze... više

40.000€ (500 €/m²)

  • 80m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 5.0, 720m2, 750000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 83646, struja, kanalizacija, uknjizen, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

750.000€ (1 041 €/m²)

  • 720m²

Barajevo, Guncati, , 5.0, 560m2, 395000EUR

Guncati, Beograd

Agencijski ID: 128229, 10a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

395.000€ (705 €/m²)

  • 560m²

Sopot, Rogača, 7. jula, 4.0, 120m2, 189000EUR

Rogača, Beograd

Agencijski ID: 126915, 17a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

189.000€ (1 575 €/m²)

  • 120m²