Za upit kuća do 35000 pronađeno 164 oglasa

Kuća sa okućnicom i šumom od 1.6526 hektara

Gornji Račnik, Okolina, Jagodina

Kuća je površine 72m2 i zahteva ulaganje, struja je isključena i postoji bunar dubine 15 metara. Sama okućnica je 4,16 ari a odmah preko puta... više

18.000€ (250 €/m²)

  • 72m²
  • Prizemlje/1 spratova

Boljevac, Rtanj – Krivi vir 75kvm + 1,2ari ID#28802

Krivi Vir, Boljevac, Boljevac

Prodaje se porodična kuća (u osnovi 75m2, PR+I) sa pomoćnim objektima štala, ambar i koliba (40+24+38m2) na građevinskoj parceli od 7a 13m2,... više

10.000€ (133 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje/1 spratova

Odlična manja kuća 53m2, plac 471m2, Prolom Banja

Prolom Banja, Kuršumlija, Kuršumlija

Na prodaju odlična manja kuća u vikend naselju iznad bazena u Prolom Banji. Nalazi se nadomak hotela, u prirodnom zelenom okruženju, sa... više

32.000€ (603 €/m²)

  • 53m²
  • 1.sprat

Prodajem kucu u Nakovu

Nakovo, kikiinda, Kikinda

Prodajem kucu u Nakovu Adaptirana kuca legalizovana sa novom elektro instalacijom,novim vodovodom,novim kupatilom,struja trofazna,4 sobe,kuhinja,kupatilo,nalazi... više

27.000€ (135 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Kuća 88 m² sa placem 11, 31 a, Staro Lanište, Jagodina

Staro Lanište, Okolina, Jagodina

Na ravnom placu vas dočekuje dvorište puno zelenila, voćnih sadnica, hladovine i prostora za baštu, spremno da stvorite svoj porodični raj.... više

32.000€ (363 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

Prodaja kuce u Krivom Viru

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Uknjizeni objekti od 49m2,33m2 i 29m2 Uredna dokumentacija sa legalizovanim objektima U cenu kuce ulaze i dve parcele od 45.21a i 42.01a Pripadajuci... više

22.000€ (448 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Kuca na selu

Urvič, Vladicin Han, Vladičin Han

Na prodaju kuća – selo Urvič, opština Vladičin Han (17510) Na prodaju kompletno opremljena kuća u selu Urvič, smeštena u mirnom i prirodnom... više

35.000€ (291 €/m²)

  • 120m²
  • 1.sprat

CENTRALA

Okolina, Sombor

VIŠENAMENSKI OBJEKAT! Centrala, na glavnom putu prema Apatinu, prodaje se objekat veličine 106 m2 na placu od 876m2. Odlična lokacija, do puta,... više

33.000€ (311 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Boljevac, Rtanj - Bačevica 32+29 + 2ha 33ara 33kvm

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se srušena uknjižena porodična kuća od 32m2 + 29m2 pomoćni objekat, na parceli – građevinsko zemljište od 12a 88m2, istočno od planine... više

7.000€ (218 €/m²)

  • 32m²
  • Prizemlje

Kuća na selu, Priboj,100 m2, plac 387m2

Priboj, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na selu (vikendica), oko 8km od Leskovca, pored magistralnog puta Leskovac-Niš, u mestu Priboj. Ukupna površina placa je 387m2,... više

16.000€ (160 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Kuća 30m2, 14 ari, Vrbovno, opština Lazarevac - 35000€

Vrbovno, Lazarevac, Beograd

Na prodaju stambena kuca u Vrbovnu , opstina Lazarevac , korisne površine 30m2 na placu od 13,97 ari. – Nekretnina u svom prizemnom delu sadrži... više

35.000€ (1 166 €/m²)

  • 30m²
  • .sprat

Sokobanja – Šarbanovac 62kvm ID#21748

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

Prodaje se stara kuća od čerpića od 62m2 sa pomoćnim objektom koji je srušen na parceli u građevinskom području površine 1015m2 i sa parcelom... više

12.000€ (193 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje