Za upit Jezero pronađeno 126 oglasa

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice, 75m2

Veliko Gradište

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3.0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan... više

75.600€ (1 008 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Porodična kuća sa okućnicom, selo Krajkovac kod Merošine

Krajkovac, Merošina, Merošina

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, pomoćnim objektom i lokalom u selu Krajkovac, opština Merošina. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju... više

80.000€ (212 €/m²)

  • 376m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Zlatibor – jednoiposoban stan 40m2, novogradnja, centar kod j

Centar, Zlatibor

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji.... više

91.670€ (2 291 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Avala - Put za Bare, 86.57 ari

Avala, Voždovac, Beograd

Voždovac, Avala - Put za Bare plac, 86.57 ari, poljoprivredno zemljište, struja, voda, gas U ponudi zemljište u građevinskom području. Nalazi... više

156.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Lepaji, 7078 m2

Lepaja, Merosina, Niš

Na prodaju plac u Lepaji,opština Merošina, 7078 m2, 15.000e. Plac se nalazi 2 km od Oblačinskog jezera,u naseljenom delu mesta, na ravnom terenu... više

16.000€ (2 €/m²)

  • 7078m²

Divčibari, plac 36ari mira i prirode

Divčibare, Valjevo

Plac se nalazi u neposrednoj blizini jezera,sa asfaltnim prilazom do samog placa.U blizini se nalaze prikljuci sa strujom(u okruzenju postoje... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kusovac kod Knića, poljoprivredno zemljište 3230 m2

Kusovac, Knić, Knić

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Kusovac kod Knića, površine 3230 m2.... više

16.000€ (4 €/m²)

  • 3230m²

Zlatibor - Nov jednoiposoban apartman ID#1000606

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

86.290€ (2 212 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 3/7 spratova

Zlatibor - Namešten jednoiposoban apartman ID#1001168

Centar, Zlatibor, Zlatibor

101.800€ (2 545 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 7/8 spratova

Šumsko zemljište sa šumom

Grza, Okolina, Paraćin

Lokacija: 500m od jezera glavnim putem prema Sisevcu. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu... više

18.687€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA, 2.0 STAN - ZABLJAK

Beograd

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Crnog jezera, nalazi se jednosoban stan povrsine 51 m2˛, idealan za miran zivot u prirodnom okruzenju... više

127.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

VELIKO GRADISTE CENTAR 62m2 , 62000e

Centar, Veliko Gradiste, Veliko Gradište

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, održavanoj zgradi.Parking... više

62.000€ (1 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 2.sprat