Žunje, Knić, Knić
Na prodaju prelepa parcela u selu Žunje opština Knić od 1,01 ha za 115.000 e. Parcela se nalazi u prelepoj prirodi u zaseoku neposedno pored... više
115.000€ (11 €/m²)
Čajetina, Čajetina, Zlatibor
Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen... više
53.500€ (1 910 €/m²)
Centar, Zlatibor, Zlatibor
Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više
710.500€ (2 291 €/m²)
Centar, Zlatibor
2.0, Zlatibor centar, Rujanska, 48,07m2, 1/2, EG. Prodaje se apartman u centru Zlatibora na samo 5 minuta hoda do jezera. Nalazi se na prvom... više
85.000€ (1 770 €/m²)
Guncati, Knić, Knić
Na prodaju plac u GUNCATIMA kod Knića, ukupne površine 1 HA I 60 ARI po ceni od 39.000 eura.... više
39.000€ (2 €/m²)
Divčibare, Valjevo
Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu... više
60.000€ (2 142 €/m²)
Centar, Zlatibor
Na prodaju komplet opremljen apartman površine 34 m², koji se nalazi na petom spratu pružajući vam mogućnost za mir, odmor i prelep pogled na... više
73.000€ (2 147 €/m²)
Potoci, Zlatibor, Zlatibor
MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Vlastimira Pavlovića, u kraju poznatom kao Zlatibor/Vranjevina, na Opštini Čajetina, MAGNAT prodaje plac od 4ara... više
44.000€ 0 €/m²)
Konjska Reka, Okolina, Bajina Bašta
Nudimo vam priliku da sebi kupite mir. Na samo par koraka od prirodnih čuda planine Tare, nalazi se ova prelepa vikendica od 100m², idealna... više
150.000€ (1 530 €/m²)
Knić, Knić, Knić
Na prodaju kuća u Kniću, površine 65 m2, na placu površine 18,61 ari.... više
35.000€ (538 €/m²)
Erdevik, Okolina, Šid
Fruška gora, Erdevik - Karađorđeva poljoprivredno zemljište, 22.98a Parcela površine 22.98a, sa privremenim objektom od 100m2, koji služi... više
40.000€ 0 €/m²)
Barajevo, Beograd
Prodaje se plac od 51 ari u građevinskom području, Karaula, 4 km od centra Barajeva, 1 km od jezera. Sastoji se od dve parcele, približno kvadratnog... više
35.000€ (6 €/m²)