Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1710 oglasa

Jednoiposoban stan VETERNIK, 54000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102220 - Cena je 54 000e + agencijska provizija od 3%. Jednoiposoban stan u Centru Veternika. Stan je knjižen kao garaža.... više

54.000€ (1 928 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 55000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101779 CENA 55.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se garsonjera, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Uknjižena... više

55.000€ (2 619 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Salajka, Kisačka, 0.5, 21m2, 55000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 127457, I/, uknjizen. Na prodaju uknjizena garsonjera od 21m2 u Kisackoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvoristu. Odlicna... više

55.000€ (2 619 €/m²)

  • 1 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar, Poštanska, 0.5, 10m2, 55000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127013, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan... više

55.000€ (5 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 10m²

Novi Sad, Adice, , 3.5, 80m2, 55000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 118891, PSUT/, novogradnja, stambena zgrada. Na prodaju prostor od 80m² u novoj zgradi na Adicama i on se nalazi u polusuterenu.... više

55.000€ (687 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²

Novi Sad, Telep, Milana Savića, 0.5, 33m2, 57000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129832, PR/II, terasa, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera sa terasom u prizemlju zgrade. Grejanje na gas. Postoji mogucnost... više

57.000€ (1 727 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²

Novi Sad, Salajka, Kisačka, 0.5, 21m2, 57000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 125668, I/I, klima, uknjizen, pogodan za pp. Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u Kisackoj ulici. Skroz funkcionalan stan povrsine... više

57.000€ (2 714 €/m²)

  • 1 soba
  • 21m²
  • 1/1 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 57600€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100851 CENA je 57.600e + 3% agencijska provizija. Na prodaju stan u izgradnji, na samoj granici Telep-Adice, u neposrednoj... više

57.600€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 57750€

Sajlovo, Novi Sad

Sajlovo, Jednoiposoban stan sa parkingom i dvorištem u ceni ! POVOLJNO. Agencijska oznaka stana 1101893, Novi Sad, Sajlovo . CENA 56330 e +... više

57.750€ (1 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/2 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 58200€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka-1101853 CENA 58,200 e +3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno nameštena garsonjera u neposrednoj blizini Železničke... više

58.200€ (3 637 €/m²)

  • Garsonjera
  • 16m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 59000€

Adice, Novi Sad

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama.... više

59.000€ (2 185 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Čelarevo, , 2.0, 53m2, 59000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom... više

59.000€ (1 113 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1.sprat