Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Garsonjera NOVI SAD, 105000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102557, cena nekretnine je 105.000e SA PDV OM+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 29 m2, garsonjera, visoko... više

105.000€ (3 620 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 105000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100948. CENA stana 105 000e + 3% agencijske provizije. Kompletno opremljena garsonjera, sa korišćenjem parking prostor. Odlična... više

105.000€ (3 620 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Adice, , 3.0, 47m2, 105000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131400, I/, terasa. Prodaje se trosoban stan u izgradnji urbane vile na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena je... više

105.000€ (2 234 €/m²)

  • 3 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar, Pavla Papa, 0.5, 30m2, 105000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130165, I/IV, lift, uknjizen, parking, stambena zgrada. CENTAR 30m2 garsonjera I sprat, extra sa namestajem. Kuhinja radjena... više

105.000€ (3 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, Pavla Papa, 0.5, 29m2, 105000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 120768, I/, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodajem stan - garsonjeru u centru Novog... više

105.000€ (3 620 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 105300€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102462 - CENA 105.300 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se dvosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

105.300€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 105300€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102463 - CENA 105.300 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se dvosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

105.300€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Centar, Ive Lole Ribara, 0.5, 26m2, 105300EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 128739, II/, lift. Na prodaju odlicna garsonjera u Centru Novog Sada kod Dunavskog parka. Extra LOKACIJA. Garsonjera je na drugom... više

105.300€ (4 050 €/m²)

  • 1 soba
  • 26m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 43m2, 105350EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129216, I/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, *STAN SA STILOM* 42,58 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine.... više

105.350€ (2 450 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

105.672€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 106000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101501. CENA stana 112.000 e + 3% agencijske provizije. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena 1/1. Garsonjera od 34m2 pozicionirana... više

106.000€ (3 117 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4/7 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižena garsonjera ID#1001211

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličana, uknjižena, kompletno nameštena garsonjera u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih... više

106.000€ (3 785 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1/5 spratova