Za upit do 300000 pronađeno 8382 oglasa

Na prodaju poljoprivredno zemljište 35, 55 ari – blizina auto-puta

Krajić, Ćuprija

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 35,55 ara u neposrednoj blizini auto-puta. ✅ Odlična lokacija ✅ Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju... više

4.260€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal u centru Jagodine, bolnica

Centar, Jagodina

Na prodaju lokal od 50m2 na veoma frekventnoj lokaciji, po ceni od 2.500 € po metru kvadratnom. Zbog odlične pozicije i same strukture lokala... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 50m²
  • .sprat

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 65m2, 164450 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

164.450€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 2.5, 60m2, 179980 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji u zgradi na Ceraku spratnosti Po+P+3+M. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine je 60m2 i nalazi se na prvom... više

179.980€ (2 999 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

- palilula sf 2711

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan na V spratu, sa pripadajucim parking mestom i podrumom. Struktura: hodnik, kuhinja, soba, kupatilo, zastakljena... više

160.000€ (4 571 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 5.sprat

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

123.526€ (3 012 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28 m2 do 109 m2, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj... više

201.730€ (2 966 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, lux stanovi od 50 do 156 m², odlična l

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri... više

152.865€ (3 057 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1.sprat

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

232.485€ (2 942 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 1.sprat

Poslovni prostor ID#1607

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

POSLOVNI PROSTOR NA DVA NIVOA – PREŠEVSKA, ZVEZDARA Na prodaju funkcionalan poslovni prostor na dva nivoa u atraktivnoj i prometnoj ulici Preševska,... više

145.000€ (2 377 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

LOKAL NA ODLIČNOM MESTU

Selenča, Sombor

Prodaje se lokal od 23m2 na odličnoj lokaciji, u prometnoj ulici u prizemlju zgrade. Lokal se prodaje prazan, sa mokrim čvorom, svoj sat za... više

28.000€ (1 217 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Građevinsko zemljište/Rit

Rit, Jagodina

*Nema priključaka više

10.000€ (6 €/m²)

  • 1500m²