Za upit do 300000 pronađeno 8382 oglasa

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama... više

139.200€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne urbane vile izgrađene u nizu,... više

271.662€ (2 587 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Plac blizu industrijske zone u Paraćinu

Zmič, Paraćin

Plac pogodan za različite namene.Mogućnost dokupovine još 3 hektara. Za ozbiljne kupce vredno pogledati. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Luks novi stan u centru Paraćina

Centar, Paraćin

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju,... više

113.595€ (1 514 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • .sprat

Na prodaju parcela u industrijskoj zoni u Ćupriji

Rasputnica, Ćuprija

Postoji mogućnost parcelacije. više

70.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC! 3667m2 na prodaju!

Mlake, Sombor

Na prodaju je atraktivan plac površine 3667 m², smešten blizu Conopljanskog puta, sa voćnjakom i njivom prve klase. Ovaj plac ima direktan izlaz... više

35.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljište na glavnom putu sa starijim objektom

Striško naselje, Paraćin

Na glavnom putu u Striškom naselju prodajemo gradjevinsku parcelu sa upisanim objektom od 137m2 i pomoćnim objektom od 37m2. Dužina parcele... više

49.000€ (281 €/m²)

  • 174m²

Parcela u blizini Morave za potrebe poljoprivrede Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Plac uz asfaltni put, preko 10m širine u blizini Morave zgodan za potrebe poljoprivrede više

3.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju njiva u Ćupriji

Tonja, Ćuprija

Na prodaju njiva površine 118a u blizini železničke stanice. više

11.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 189830€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1092714 Prelep četvorosoban dupleks u modernoj zgradi na Telepu. Useljiv, Potkrovlje, lift, terasa, cena sa PDV -om. Mogućnost... više

189.830€ (1 807 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Velika Moštanica, 1. maja, 4a, 14500EUR

Velika Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 131697, plac. Plac ukupno ima 5a. Uradjena deoba po papirima ima 4.2a . Super lokacija idealna za porodicnu gradnju. Vise informacija... više

14.500€ (36 €/m²)

  • 400m²

Šumsko zemljište-

Izvor, Okolina, Paraćin

Šumsko zemljište se nalazi preko puta parking prostora ispod Čestobrodice. Hvala Vam što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas Želimo... više

6.000€ 0 €/m²)

  • 0m²