Za upit do 300000 pronađeno 8382 oglasa

Novi Sad, Adice, , 1.5, 40m2, 72160EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvoristem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje... više

72.160€ (1 804 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 45m2, 99400EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126900, SUT/II, u izgradnji, parking. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim zavrsetkom radova... više

99.400€ (2 208 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Zvezdara, Mirijevo 2, Dimitrija Paramendića, 2.0, 55m2, 121000EUR

Mirijevo Ii, Beograd

Agencijski ID: 126781, PR/III, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada je pozicionirana na odlicnoj lokaciji, u mirnoj ulici gotovo bez buke.... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Poljoprivredno zemljište 298, 52 ara ID#1592

Golubinci, Stara Pazova, Stara Pazova

Na prodaji katastarska parcela 6154 KO Golubinci, površine 298,52 ara poljoprivrednog zemljišta - njiva. Katastarska parcela - njiva nalazi... više

150.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Vranje, Okolina, Ribince

Ribince, Okolina, Vranje

Prodaje se poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni na Ribinskom putu. Širina izlaza na put 35m. Pogodno je za izgradnju hala parking... više

64.740€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sopot, Ralja, Vojvode Putnika, 3.5, 110m2, 45000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 124126, 11a, prizemna, pr, terasa, nov, novogradnja, dvoriste/basta, cela. Ralja,lokacija je Veliko polje,oko 750 metara od kafane... više

45.000€ (409 €/m²)

  • 110m²

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka , 12m2, 26000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 121272, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija... više

26.000€ (2 166 €/m²)

  • 12m²

Zemun, Batajnica, Milana Radeke, 6a, 29900EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 119072. Plac se nalazi u naselju Busije. Na placu ima uradjen temelj 9 x 8 metera. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

29.900€ (49 €/m²)

  • 600m²

Zvezdara, Vojislava Ilića, Ulcinjska, 14m2, 19000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 105905. Autolift, klackalica. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

19.000€ (1 357 €/m²)

  • 14m²

Inđija, Krčedin, Janda, 30a, 8000EUR

Krčedin, Inđija

Agencijski ID: 108375, uknjizen, vinograd. Plac u Krcedinu ,vodi se kao vinograd. Zemljiste je gradjevisnko ali izvan gradjevinskog podrucja.... više

8.000€ (2 €/m²)

  • 3000m²

Barajevo, Guncati, Opovska, 80a, 9000EUR

Guncati, Beograd

Agencijski ID: 102695, uknjizen, njiva. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

9.000€ (1 €/m²)

  • 8000m²

Čukarica, Novi Železnik, Darinke Radović, 75a, 0EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 72727, uknjizen, plac. Plac se nalazi na samoj okretnici 88 autobuske linije. Po obliku pravougaonik sa velikim frontom. Sve... više

1€ (0 €/m²)

  • 7500m²