Za upit do 300000 pronađeno 8366 oglasa

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Uroša Martinovića, Garaža, 12m2, 28950 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Garažno mesto u lux naselju A blok, II faza. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA... više

28.950€ (2 412 €/m²)

  • 12m²

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

252.106€ (3 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

236.253€ (2 953 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2 u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

122.026€ (2 837 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

190.357€ (2 974 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

3.0 STAN ULICNO ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca,... više

199.000€ (3 061 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Oglas

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

159.100€ (1 940 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 1/3 spratova

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE!!!

Svetozar Miletić, Okolina, Sombor

Na prodaju kvalitetno poljoprivredno zemljište površine 13a u mestu Svetozar Miletić (opština Sombor) Na parceli se nalazi voćnjak sa šljivama... više

25.750€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prelepa parcela u Sisevcu

Sisevac, Okolina, Paraćin

Na prodaju plac površine 20 ari, smešten na izletištu Sisevac, na lepom i mirnom mestu, okružen netaknutom prirodom. Idealna lokacija za sve... više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljiste gradsko gradjevinsko Panjevački Rit

Rit, Jagodina

Na prodaju gradsko gradjevinsko zemljisše u Panjevačkom ritu Pogodno za izgradnju kuće . U blizini placa struja i voda , na samom placu ima... više

12.000€ (11 €/m²)

  • 1055m²

Parcela u gradjevinskom području u Starom Laništu

Staro Lanište, Okolina, Jagodina

Prodaju se dve parcele ukupne površine 45 ari u građevinskom području.Idealne za izgradnju kuće, vikendice, poslovne hale i drugih objekata... više

28.000€ 0 €/m²)

  • 0m²