Za upit do 300000 pronađeno 8371 oglasa

Plac na Đurđevom brdu

Đurđevo brdo, Jagodina

Plac se ne nalazi u turističkom delu Đurđevog brda, više je zemljište za sadnju vinograda i voćki. više

3.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac pogodan za izgradnju

Crvene livade, Jagodina

Parcela do glavnog asfaltnog puta u Trnavi. više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljiste

Dankovo, Paraćin

Na prodaju dve parcele jedna 54,57ari i druga 45,15ari koje su spojene jedna do druge Prohodan makadamski put do samih njiva više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac površine 7.62a na Đurđevom brdu

Đurđevo brdo, Jagodina

Plac na Đurđevom brdu, gradsko-građevinsko zemljište. Prilaz placu makadam. više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal u glavnoj ulici

Širi centar, Jagodina

Lokal u glavnoj ulici, preko puta školskog centra. Komforan lokal sa magacinskim prostorom. više

115.000€ (1 493 €/m²)

  • 77m²
  • /1 spratova

Odlično građevinsko zemljište u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

*ima starih objekata na placu, za rušenje više

117.250€ (35 €/m²)

  • 3350m²

Prostran lokal

Širi centar, Jagodina

*dosadasnja namena - trgovinska delatnost više

120.000€ (1 428 €/m²)

  • 84m²
  • /1 spratova

Plac na Vašarištu

Vašarište, Jagodina

Prodaje se odličan plac površine 8.79 ari, idealan za izgradnju porodične kuće ili poslovno–stambenog objekta. Nalazi se pored glavnog puta,... više

23.550€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odličan poslovni prostor sa kancelarijama

Centar, Jagodina

-kapacitet 150.000l (4 rezervoara) -prodajni prostor 200m2 -podrum 35m2 -kancelarije 72m2 više

300.000€ (1 500 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

PLAC SREMSKI KARLOVCI, 73500€

Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Veliki ravan plac,širine 100 m2 sa pogledom na Dunav. Agencijska oznaka placa 7089865 ,cena placa je 73.500e +3% agencijske provizijeSremski... više

73.500€ (5 €/m²)

  • 12392m²

Jednoiposoban stan VETERNIK, 54000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102220 - Cena je 54 000e + agencijska provizija od 3%. Jednoiposoban stan u Centru Veternika. Stan je knjižen kao garaža.... više

54.000€ (1 928 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 98400€

Telep, Novi Sad

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 98.400 eur + PDV + 3 % provizije... Prizemlje okrenuto prema mirnom dvorištu...... više

98.400€ (2 589 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/4 spratova