Za upit do 300000 pronađeno 8376 oglasa

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, Lokal, 66m2, 180000 EUR

Dimitrija Tucovića, Beograd

Na prodaju lokal u Dimitrija Tucovića, na samom početku ulice. Sastoji se iz tri prostorije i mokrog čvora. Trenutno se koristi kao stan. Ima... više

180.000€ (2 727 €/m²)

  • 66m²

Zemun, Batajnica, Široki put, Zemljište, 5831ari, 170000 EUR

Batajnica, Beograd

Zemljište na glavnom putu, vodi se kao građevinsko zemljište. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 77144. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne... više

170.000€ (29 €/m²)

  • 5831m²

VOZDOVAC AUTOKOMANDA 53m2 , T , 225000e

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

U PONUDI I GARAZNO MESTO, PO CENI OD 35.000 EUR. Agent prodaje: 060/1470-111 HODNIK, DNEVNI BORAVAK, SPAVACA SOBA, KUHINJA, KUPATILO I TERASA.... više

225.000€ (4 245 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 5.sprat

Hilandarska 13, Lapovo, Širi centar, 4.0 četvorosobna, 81 m²

Lapovo Selo, Lapovo

KUĆA NA PRODAJU – Lapovo (selo), Hilandarska 13 Na prodaju kuća u mirnom delu Lapova, pogodna za život ili kao investicija. Lokacija: Lapovo... više

25.000€ (308 €/m²)

  • 81m²

Grocka, Vrčin - Železnička, 9.50a

Vrčin, Grocka, Beograd

Grocka, Vrčin - Železnička plac/građevinsko zemljište, 9.50a, front prema ulici 36m U ponudi građevinsko zemljište površine 9.50a u Železničkoj... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, naselje Radiofar, plac 15 ari ID#1483

Radiofar, Surčin, Beograd

Plac površine 15 ari može imati vešestruku namenu: za porodično stanovanje, za komercijalni sadržaj iz oblasti trgovine, administracije i uslužnih... više

150.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Rotkvarija - Garaža u prizemlju zgrade ID#9000120

Rotkvarija, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Rotkvarija, ulica Lukijana Mušickog. Prizemna garaža u dvorištu zgrade. Širina ulaza 2.80m, visina 2.20m. Ima struju. Uknjižena. (Vinson... više

27.800€ (1 390 €/m²)

  • 20m²

Prodaje se salaš, atar Čenej - Pejići

Čenej, Novi Sad

Prodaje se salaš na najplodnijoj zemlji u okolini Novog Sada. Asfaltni prilazni put. Salaš se prostire na parceli od 3.331 m2. Sve uknjiženo,... više

103.000€ (953 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

97.500€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.0 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

108.560€ (2 048 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

PRODAJA LOKALA NOVI SAD ODLIČNA LOKACIJA, TELEP VISINA PLAFONA 4M

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja lokala Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca, koji nudi savršen spoj privatnosti,... više

279.144€ (2 969 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

184.645€ (2 978 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 1.sprat