Za upit do 300000 pronađeno 8376 oglasa

PRODAJA LOKALA NOVO NASELJE – 45m2 PRIZEMLJE, ODLIČNA LOKACIJA ZA IZDAVANJE

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja lokala u Novom Sadu, naselje Novo naselje. U ponudi je poslovni prostor površine 45m², smešten u prizemlju, što ga čini izuzetno pristupačnim... više

83.430€ (1 854 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

Stanovi bez provizije U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom... više

100.991€ (2 729 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 2/5 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 1/3 spratova

Za one koji cene kvalitet Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, od

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

SALAŠ!

Bilić, Okolina, Sombor

Na prodaju salaš u Bilić naselju sa pripadajućim zemljištem, prodaje se isključivo u celini. Salaš je površine 132 m² i nalazi se na placu od... više

165.000€ (1 250 €/m²)

  • soba
  • 132m²
  • .sprat

Hitno na prodajur

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodaje se plac povrđine 6.9 ari potez Karađorđevo brdo što je 1/3 od ukupnog placa koji je površine 2070ari. Hvala što ste izdvojili Vaše... više

4.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal na prometnoj lokaciji sa zakupcem

Centar, Paraćin

Pogodan za one koji žele da i dalje rentiraju lokal. Lokak se sastoji od dva spojena lokala površine 86m2 i 34m2 i 30m2 suterenskog dela. Lokal... više

85.000€ (566 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska, 12m2

Lipov Lad, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto... više

22.000€ (1 833 €/m²)

  • 12m²
  • -1.sprat

Topola - centar, 128.15 ari

Centar, Topola

Topola - centar plac, 128.15 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalazi se plac na gradsko-građevinskom zemljištu... više

154.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište u Lebini

Lebina, Okolina, Paraćin

Omogućen prilaz njivi. Nije fiksna cena. više

2.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 23 ara odlična prilika samo 11000 eura

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju prostran plac površine 23 ara. Površina: 23a -Cena: samo 11.000€ -Ravan teren -Pogodan za različite namene -Mirna lokacija – idealno... više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

60.950€ (1 792 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 1/2 spratova