Za upit do 300000 pronađeno 8376 oglasa

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

110.540€ (2 987 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Petosoban stan na odlicnoj lokaciji

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se komforan petosoban stan površine 86,19 m², severne i zapadne orijentacije, sa veoma funkcionalnim rasporedom prostorija. Stan se... više

212.850€ (2 475 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 86m²
  • 2/4 spratova

KUĆA! BLIZU CENTRA

Centar, Sombor

KUĆA! Kod Čonopljanskog puta, prodaje se kuća veličine 108m2 na placu od 350m2, dimenzija cca 17mx20m. Nekretnina je pogodna za kompletnu adaptaciju... više

39.000€ (361 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

- rakovica sf 2545

Miljakovac 3, Rakovica, Beograd

Objekat će raspolagati sa ukupno 10 stanova raspoređenih na dve etaže, tj. u prizemlju ( visina I sprata ) i na I spratu. U ponudi su stanovi... više

88.000€ (2 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Prodaja, Plac, Paraćin, 7. juli

7. juli, Paraćin

više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje, 18m2

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija.... više

15.000€ (833 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

Zvezdara - Olimp, 66m2

Olimp, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Olimp 3.0, 66m2 (terasa 4.5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj... više

205.000€ (3 106 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • Prizemlje

Poljoprivrdno zemljište, površine 354, 37 ari u Kovanici

Kovanica, Okolina, Ćuprija

Potrebno vam je obradivo zemljište velike površine u komadu e ovo je idealno zemljište za vas. Nalazi se u selu Kovanica. Za više informacija... više

14.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac u okolini Jagodina – 27 ari, pored glavnog puta

Deonica, Okolina, Jagodina

Prodaje se plac površine 27 ari, smešten na odličnoj lokaciji u blizini Jagodine, neposredno uz glavni put. Parcela ima direktan prilaz sa asfalta,... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

113.850€ (1 650 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/2 spratova

Poslovno-stambeni kompleks u Batočini – hala i kuća na 7 ari placa

Širi centar, Batočina

Na prodaju poslovno-stambena nekretnina u Batočini, koja se sastoji od proizvodne hale, stambenog objekta i pomoćnih objekata, smeštenih na... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/5 spratova