Za upit do 300000 pronađeno 8378 oglasa

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 1.5, 44m2, 132210 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura. Stanovi se nalaze u zgradi od 6 spratova.... više

132.210€ (3 004 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2.sprat

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 46.65m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

84.000€ (1 826 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

234.538€ (2 759 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 1/8 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, PENTHAUS KROVNA TERAS

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! penthaus cene su izrazene saPDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

242.000€ (2 602 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/1 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

190.000€ (2 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

136.130€ (2 231 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE

Sombor

Prodaje se placevi na Čonopljanskom putu, ukupne površine 2.224m2, koji se sastoje od dva zasebna placa. - prvi plac površine 1083m2,širine... više

34.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

Čonoplja, Okolina, Sombor

Prodaje se 4 jutra obradivog poljoprivrednog zemljišta, njiva 2. i 3. klase, blizu Čonoplje. Parcela sa jedne strane izlazi na leniju. Cena... više

33.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na karađorđevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Plac u mirnom delu sa pogledom na široke pašnjake i šumu. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. više

9.500€ 0 €/m²)

  • 0m²