Za upit do 300000 pronađeno 8379 oglasa

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

Čonoplja, Okolina, Sombor

Prodaje se 4 jutra obradivog poljoprivrednog zemljišta, njiva 2. i 3. klase, blizu Čonoplje. Parcela sa jedne strane izlazi na leniju. Cena... više

33.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na karađorđevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Plac u mirnom delu sa pogledom na široke pašnjake i šumu. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. više

9.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Grocka, Zaklopača - Staro selo, 85.21a

Zaklopača, Grocka, Beograd

Grocka, Zaklopača - Staro selo plac/građevinsko zemljište, 85.21a, front prema jednoj ulici 116m, front prema drugoj ulici 145m Prodaje se... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela, Vinorački put, Jagodina

Vinorački put, Jagodina

Poljoprivredno zemljište površine 10441m2, nalazi se u Jagodini, na lokaciji Vinorački put, uz glavni put. Zahvaljujući položaju i pristupu... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju šumsko zemljište – 29 ari

Deonica, Okolina, Jagodina

Prodajem šumsko zemljište površine 29 ari (2.900 m²). Parcela se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju, idealna za odmor, ulaganje ili korišćenje... više

5.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

41.660€ (1 811 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 1/2 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

85.800€ (1 383 €/m²)

  • Garsonjera
  • 62m²
  • /3 spratova

JEDNOSOBAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI – KVALITETNA NOVOGRADNJA, ODLIČNA INVESTI

Vrnjačka Banja

Na prodaju je komforan i moderno opremljen jednosoban stan u novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji, gradu koji je broj jedan za turizam u Srbiji i... više

76.050€ (2 001 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 3/3 spratova

Poljoprivredno zemljište pored Auto-puta

Končarevo, Okolina, Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 12a pored Auto-puta. više

1.250€ 0 €/m²)

  • 0m²

Placevi za izgradnju

Ribare, Okolina, Jagodina

U ponudi su tri placa od po 13ari koji se nalaze uz asvaltni gde su prosli struja, voda i gas. Moguca je kupovina vece površine i u tom slučaju... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za... više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²