Za upit dgkanal inr s pronađeno 7117 oglasa

PLAC SREMSKA KAMENICA, 117420€

Miseluk, Sremska Kamenica

Uknjižen plac na magistralnom glavnom putu koji vodi od Mišeluka prema Rumi. Nalazi se ispod Instituta za KV bolesti. Građevinska parcela, širine... više

117.420€ (154 €/m²)

  • 760m²

+ZVEZDARA VN 3833

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Odličan stan, po strukturi 3.0, u kvalitetnoj novogradnji. Svetao, u zgradi sa liftom. Prodaje se namešten. Parking mesto i ostava su uključeni... više

260.000€ (3 132 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 1/6 spratova

Prodaja dvosobnog stana u centru Novog Sada – Rotkvarija, 44 m², terasa

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice, 75m2

Veliko Gradište

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3.0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan... više

75.600€ (1 008 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Lokal 55 m2, prizemlje sa mogućnošću kupovine još 85 m2 - Kragujevac, Pivar

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal površine 55 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Lokal se sastoji iz jedne velike prostorije i mokrog čvora. Postoji... više

145.635€ (2 647 €/m²)

  • 55m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac u Niškoj Banji, 6,5a

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj Banji 6,5 ari. Nalazi se u blizini konjičkog kluba i ima izlaz na glavni put. Mogućnost priključenja na komunalnu infrastrukturu,... više

31.000€ (47 €/m²)

  • 650m²

Prodaja placeva Novi Sad Alibegovac – na jednoj od najatraktivnijih lokacija

Sremska Kamenica, Novi Sad

Plac se nalazi u stambeno-poslovnoj zoni i predstavlja odličnu priliku kako za investitora, tako i za izgradnju porodičnog ili poslovnog objekta.... više

92.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vračar, centar - Resavska, 86m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Resavska 3.0, 86m2 (lođa 3m2), 2/3, CG, interfon, podrum U ponudi izvanredan salonski stan smešten u odlično održavanoj predratnoj... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Južni bulevar, Južni bulevar, 2.5, 60m2, 204000 EUR

Južni Bulevar, Beograd

Prodaje se odličan, dvoiposoban stan na trećem spratu od šest, u dobro održavanoj stambenoj zgradi na Južnom bulevaru. Sastaoji se od ulaznog... više

204.000€ (3 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/6 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 3.5, 99m2, 195000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Izuzetno lep stan, svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, pijaca kao... više

195.000€ (1 969 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 143000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102583 - Cena 143.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan,... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/9 spratova

Obilićev venac, kompletno nameštena garsonjera 25m², odmah useljiva

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 25m², smeštena na prvom spratu manje stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Obilićev venac.... više

69.000€ (2 760 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 1.sprat